Přejít na obsah

Chromy oken?


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

Včera si ode mě Bohuslav (nemýlím-li se) (Bohusw) kupoval prodávaný předmět, a jak to tak bývá, pustili jsme se do řeči..padlo pár nápadů a inspirací na jeho poměrně zdařenou Octavii, když se náhle zmínil o chromech oken - prý škodovka sama vyrábí samolepící chromy bočních oken na Octavii II (mě by konkrétně zajímalo combi) - nikdy jsem to neviděl, tak jestli má někdo nějaké zkušenosti, fotky, či ví, jak to sehnat, hodilo by se..na tuto Octavii určitě už nic přidávat nebudeme, ale na podzimní facelift v elegantních kombinacích by se to mohlo šiknout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera si ode mě Bohuslav (nemýlím-li se) (Bohusw) kupoval prodávaný předmět, a jak to tak bývá, pustili jsme se do řeči..padlo pár nápadů a inspirací na jeho poměrně zdařenou Octavii, když se náhle zmínil o chromech oken - prý škodovka sama vyrábí samolepící chromy bočních oken na Octavii II (mě by konkrétně zajímalo combi) - nikdy jsem to neviděl, tak jestli má někdo nějaké zkušenosti, fotky, či ví, jak to sehnat, hodilo by se..na tuto Octavii určitě už nic přidávat nebudeme, ale na podzimní facelift v elegantních kombinacích by se to mohlo šiknout :)

Hej, ja som to videl v Rakúsku na O2 L&K, zdá sa mi že je to od MR08. Skús sa popýtať v škodovke

Len neviem či to je origo škoda, lebo na stránkach to nikde nemôžem nájsť

Editováno: , autor: 62454
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, ja som to videl v Rakúsku na O2 L&K, zdá sa mi že je to od MR08. Skús sa popýtať v škodovke

Len neviem či to je origo škoda, lebo na stránkach to nikde nemôžem nájsť

poradil mi, abych se zeptal Alessia..jenže je problém,že těch uživatelů alessio (alesio) je tady víc a nevím, o jakém je přesně řeč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke to pochopil, akorát mu přišlo neuvěřitelný (stejně jako mě), že to chce někdo cpát na Oktu ! :p

tak s tmavými slopky a skly by to mohlo být pěkné..ale nevím...na to je ještě čas - ptám se hlavně proto,že mě zajímá, co je na tom pravdy :p;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježišmarja, nalepovací chromy na okno jsem pochopil jako na sklo, takže pochromování, už to mi přišlo divný, ale jako lepit nějaký chromový pásky jako má pašík na oktávku, to potěš koště kolotočáři

nevím,no..bavili jsme se tak s Bohuslavem (který má prakticky totéž, co ty, jen v RS úpravě nárazníků) a ten to vlastně začal, že by se to tam na tu jeho OII hodilo a že se to dělá..tak si už dlouho říkám, že s černými sloupky to může být pěkné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježišmarja, nalepovací chromy na okno jsem pochopil jako na sklo, takže pochromování, už to mi přišlo divný, ale jako lepit nějaký chromový pásky jako má pašík na oktávku, to potěš koště kolotočáři

Tak nějak............

Už jsem to viděl nalepený na OII a vypadalo to naprosto tragicky :doh ....úplně dokurvený auto.To si ten dotyčnej koupil ten chrom.pásek co se prodává v metráži a nalepil to kolem boč.oken. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak............

Už jsem to viděl nalepený na OII a vypadalo to naprosto tragicky :doh ....úplně dokurvený auto.To si ten dotyčnej koupil ten chrom.pásek co se prodává v metráži a nalepil to kolem boč.oken. ...

no právě proto se ptám na ten rádoby origo, neb ručně lepené - to je hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...