Přejít na obsah

Kompatibilita výfuků


Jenda69

Doporučené příspěvky

Myslíte si, že třeba zadní díly jsou pro některé motorizace záměnné?

Potřeboval bych zadní tlumič. Origo je DOST drahej a na vrakáči, kde jsem dneska byl měli hromadu výfuků ve slušným stavu co na první pohled vypadaly jako ten můj ale neuměli mi říct, kterej je na jaký auto (jsem zvědav, jak to prodaj ;) ).

Pak tam měli celou tu trubku, co se dává při výrobě (tedy střední a zadní díl vcelku) a na tom jsem se dočetl 1J0 119D 8326. Ale nikde na webu jsem nenašel, co by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi takhle - http://skoda-dily.cz/index.php?action=sear...DNI+DIL+octavia

Jinak já bych tam dal novej, nikdy nevíš, co s tím starým výfukem je a ten tyll je myslím dost kvalitní za dobré peníze. :)

Aha, tak tohle jsem nenašel. Já mám právě s neorigo výfukem blbý zkušenosti. Ale je pravda, že vůbec nevím, co tam mám. Kdysi mi kámoš (bejvalej) visel nějaký prachy a kroutil se, že by mi to radši nějak vyrovnal v naturáliích, že má super servis atd.

Tak jsem se nechal ukecat a mám

1) spojku, co studená poskakuje a je tak měkká, že jsem nejdřív myslel, že tam něco chybí,

2) zadní tlumiče AL-KO, co tekly asi po měsíci --> reklamace a následně Sachs Touring co jenom trošku rosej...

3) Zadní tlumič výfuku neznámé značky, co má zvuk skoro jako laďák s tím rozdílem, že to jenom hůř jede a víc žere. Po třech letech je výrazně rezavej. Že by soudruzi z PLR?

Prostě na hov.o všechno.

Tož tak, musel jsem se vybrečet.

No, a teď mám od Seba první díl s katem, střední díl jsem koupil origo ve Škoda (to není taková pálka), ale s tím zadním nevím... Je to skoro šest litrů, ale když jsem viděl, jaká je to kvalitka, ten origo díl (tedy na pohled).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak tohle jsem nenašel. Já mám právě s neorigo výfukem blbý zkušenosti. Ale je pravda, že vůbec nevím, co tam mám. Kdysi mi kámoš (bejvalej) visel nějaký prachy a kroutil se, že by mi to radši nějak vyrovnal v naturáliích, že má super servis atd.

Tak jsem se nechal ukecat a mám

1) spojku, co studená poskakuje a je tak měkká, že jsem nejdřív myslel, že tam něco chybí,

2) zadní tlumiče AL-KO, co tekly asi po měsíci --> reklamace a následně Sachs Touring co jenom trošku rosej...

3) Zadní tlumič výfuku neznámé značky, co má zvuk skoro jako laďák s tím rozdílem, že to jenom hůř jede a víc žere. Po třech letech je výrazně rezavej. Že by soudruzi z PLR?

Prostě na hov.o všechno.

Tož tak, musel jsem se vybrečet.

No, a teď mám od Seba první díl s katem, střední díl jsem koupil origo ve Škoda (to není taková pálka), ale s tím zadním nevím... Je to skoro šest litrů, ale když jsem viděl, jaká je to kvalitka, ten origo díl (tedy na pohled).....

ja mam jeden zadni dil vyfuku na 01 ma 2koncovky a je 1,6ky74kw kdybys mel zajem tak se dohodnem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...