Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

Spíš škoda, že jsem tebe nějak nezastihl, chtěl jsem popátrat a obkouknout co ty Ledky...ale bohužel :feve: Vorlajz mě je pak ukazoval u sebe a svítí to fakt luxusně

:palec2: Písni mi prosím SZ, na kolik by celkem vyšly u Fabie ledky do stropní lampičky, osvětlení zadní SPZ a jedna do kufru :) Díky

to tangerín: příště to dohoníme ;)

já jsem chtěl udělat nějakou předváděčku ale nejsem ten správnej marketingovej typ abych přišel, hulákal a ukazoval jak mi svítí interiér.. nehledě na to, že ve dne toho moc člověk neukáže a abych vozil s sebou deku a zakrýval auto, to bych byl jak kouzelník lol

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krutopřísný photos & videos, dík za ně :palec2: ...ta jízda byla úžasná, rád bych si to někdy zopakoval :)

Jo a ještě bych pochválil brněnský kluky a slovenskou mafii za prvotřídní přesun z moravy do čech, sem si myslel, že to bude celkem nezajímavá cesta, ale jak jste se začli na dálnici přeskupovat a vytvářet různý umělecký kreace, tak sem fakt zíral...BRAVISIMO kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krutopřísný photos & videos, dík za ně :palec2: ...ta jízda byla úžasná, rád bych si to někdy zopakoval :)

Jo a ještě bych pochválil brněnský kluky a slovenskou mafii za prvotřídní přesun z moravy do čech, sem si myslel, že to bude celkem nezajímavá cesta, ale jak jste se začli na dálnici přeskupovat a vytvářet různý umělecký kreace, tak sem fakt zíral...BRAVISIMO kol5

Myslíš ako napr. túto Ala Yellow RS Squadra? - pod vedením Olafovej Sahary

post-20084-1218486459_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som dorazil na slovač domov až o 21:00 pred hodkou a pol... a všetko super.. cesta v pohode žiadne havarky ani nič hrozne.....

inak čo sa tyka videa jak zo spanilky, jak vorlajze a bobika alebo videa od foromena tak mi nechce stiahnuť ani jedno ato som skušal už na troch počitačoch mam aj povolene stahovanie SSl aj som skušal pravim tlačitkom... chlapci prosim vas uploadnite to na inu stranku.. ved niesom sam komu to nejde...

na dalšiu akciu sa samozrejme tešim tiež ... nech to je kdekolvek... ale mohlo by byť na morave predsa to mam o 300km bližšie, že?

a nakoniec už to tu bolo napisane ale musim tiež

KTO NEBOL MOZE LEN LUTOVAT URCITE PRISIEL O VELA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...