Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Tak napis znacky je v pohode dole. :) Vlasec jsem nesehnal, tak jsem si pomohl dratem z odpadku, odizoloval a slo to krasne, pak ocistil technickym lihem, pretrel ochrannym lesticim sprejem co mi zbyl z Harleye a vysledek perfektni. Pritelkyne ani nepoznala ze tam neco bylo :)

Pak kdyztak hodim foto jestli je zajem.

 

Jinak Construct nalepky jsem si taky domluvil aby mi nelepily, takze zadny problem. Jen si je dam pak asi na sklo dveri az prilepim folie, at se o tom aspon trochu vi.

Editováno: , autor: Lucasse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicista:V novém ceníku už si u Elegance můžeš vybrat,jestli chceš bezklíč nebo dálkáč.U bezklíče je příplatek 0 Kč.Dřív to šlo jenom na SK a DE trhu.

jj to vim, ale predpokladam ze recenze byla tocena jeste pred novym cenikem, ktery stejne jeste neni platny.

Ale stejne kdyz se vratime k novemu ceniku, v jinych konfigu si za keysy priplatis. U elegance kdyz si das keysy nebo kdyz chces klasickou spinaci skrinku tak je to za stejne penize - to je trochu nelogicke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nechápu jak si škodovka může dovolit rozjet "mega"-kampaň a následně při projevu zájmu o koupi není schopná dodat auto v solidním termínu. Proč teda tolik reklamy proč tolik křiku okolo toho všeho když pak prodejce kouká jak vyvoraná myš a musí nabízet termíny dodání minimálně na  3 měsíce dopředu. Přijde mi to naprosto nepochopitelný. V době kdy se investuje masivní obnos do reklamy na rozjezd novýho modelu není jeden motor k dodání ani 2 měsíce od data zahájení prodeje  Tohle mi přijde jako totální  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké vylepšení/pohoršení oproti současné?

již objednané vozy budou od KT22/13 všechny vybaveny koženými sedačkami s výhřev a masážní funkcí (vše ZADARMO!!!), a aby se to vše vešlo do budgetu, tak holt bude papundeklová karoserie a místo kol dřevěný loukotě co zbyly ve skladu  :kol-28:

 

nic velkýho se nechystá, jen se rozšiřuje možnost objednání některých příplatkových výbav. Pokud bude rodolfovo auto vyrobeno už jako MY2014, pak je to dobré pro něj, protože bude mít de facto novější model za stejnou cenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jak má MB koncipované kupní smlouvy. Já když projednávám smlouvu o dodávce nějakého produktu tak tam zanesu ustanovení pro dodavatele že dojednaný termín dodání je závazný, teda mimo vyšší moc a válečný stav. Při nedodržení termínu se vyměřuje dojednané penále X tisíc Kč/ den a díky tomu se ještě nestalo že by bylo něco tak posunuté jako to předvádí nyní MB. Prostě na hrubej pytel hrubou záplatu. Když oni mají tvrdá ustanovení , jak zde nekdo psal tak stejnou metodu musí zvolit i zákazník. Jinak jednostranou smlouvu nepodepisovat.

V případě firemní koupě ještě zanést ustanovení o náhradě ušlého zisku z důvodu opožděného dodání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk:

 

Obecně MY 2014:

 

ACA,Sportovní paket Dynamic,El.vrata u OIIIC a OIIIC 4x4.U liftabacku SunSet.

To je opravdu hodne obecne, zadna vyhoda z toho preci neplyne, jsou to priplatkove veci ktere bude mozne objednat. Takze nevidim vyhodu ze nekdo kdo objednaval dnes, bude mit vyhodu ze dostane auto v terminu zavedeni MY2014.  Auto se mu urcite nezmeni. Nic jineho co si dnes neobjednal tam mit preci nebude ne ?? i kdyby mu auto udelali az za rok ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslis tim ACA a sportovní paket Dynamic - co bude mit konkretne navic oproti klasicke 1.4TSI? ;-)

 

EDIT: taky bych to pochopil jako bicista, resp. moznost nove priplatkovych komponentu.

Ale stejne - co konkretne prinasi sportovni paket Dynamic? Zadni spoiler a bocni listy? :)

 

Pawouk:

 

Obecně MY 2014:

 

ACA,Sportovní paket Dynamic,El.vrata u OIIIC a OIIIC 4x4.U liftabacku SunSet.

Editováno: , autor: Lucasse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jak má MB koncipované kupní smlouvy. Já když projednávám smlouvu o dodávce nějakého produktu tak tam zanesu ustanovení pro dodavatele že dojednaný termín dodání je závazný, teda mimo vyšší moc a válečný stav. Při nedodržení termínu se vyměřuje dojednané penále X tisíc Kč/ den a díky tomu se ještě nestalo že by bylo něco tak posunuté jako to předvádí nyní MB. Prostě na hrubej pytel hrubou záplatu. Když oni mají tvrdá ustanovení , jak zde nekdo psal tak stejnou metodu musí zvolit i zákazník. Jinak jednostranou smlouvu nepodepisovat.

V případě firemní koupě ještě zanést ustanovení o náhradě ušlého zisku z důvodu opožděného dodání.

A zkus obráceně 14dní opozdit placení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, ale 9 tydnu me neprijde zadne drama. Kdyz jsem ja kupoval pred pul rokem auto, tak me u Skodovky rikali 2-9 mesicu podle toho, co v jake vybave a jake barve si nakonec vyberu. 9 mesicu mi prislo uz docela dost, ale nejakych 9 tydnu je skoro nic. Kdyz se Vam to nelibi, tak si kupte nejakou znacku, ktera ma pevne dane vybavy (hlavne japonci) a 5 barev na vyber, tam je auto ready klidne do druheho dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportovní paket Dynamic (sportovní sedadla vpředu, malý kožený paket* pro 3ramenný volant,ozdobné prahové lišty, spojler na pátých dveřích, k dispozici později) (pro limuzínu / pro Combi)

 Možnosť aj kožený interiér s červenými doplnkami.

 

Nový katalóg príslušenstva pre O3 : http://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionDocuments/skoda-auto/ke-stazeni/nova-octavia-prislusenstvi.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak smlouva je oboustrane ujednani, nikdo nikoho nenuti podepisovat smlouvu s cimkoliv a sam muzes pozadovat do ni napsat cokoliv, co se ti libi. Myslim, ze kdyby sis postavil hlavu, tak po tobe ani zadnou zalohu chtit dopredu nutne nebudou. Me rikali, ze ji vetsinou zadaji, ale ze kdyby mi to vyslovene vadilo, ze to bez toho preziji.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...