Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Ono je to spíš takhle, co jsem pochopil :) pravá strana je jen pro rádio :)

 

Levá strana by měla být .. rolující kolečko pro maxidot a naprovo od rolovacího kolečka jsou 2 tlačítka pro telefon. Takže pokud není telefon, tak by tam ty dvě tlačítka pro telefon být neměly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak rika kuba ;) akorad opacne ne leva ale prava ;) pro telefon mas na PRAVE STRANE kde je oladani maxidotu a co nejvic u stredu smerek k airbagu mas ty dve tlacitka na telefon

 

jak muzes videt na mych fotkach mel jsem jenom ovladani pro radio ;)

 

DENNI POHLED

 

post-58977-0-78646500-1362659591_thumb.j

 

 

NOCNI POHLED

 

post-58977-0-49562500-1362659610_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde ani s kozenkou na zadni strane, coz mne trochu mrzi, tu sem tam chtel kvuli detem. Nevim proc je to pro skodovku zase preblem :)
Ale sklopne sedadlo si dam, si muze apon nekdo vzadu natahnout nohy, jde z toho peknej stolecek atp. fajn vec pro prepravu koberce :))

Jeste se zeptam kdyz je v kombi mezipodlaha v kufru, tak kdyz chci zvetsit kufr da se ta podlaha vyndat ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RE: Golf: Docela mě překvapil. Čekal, jsem, že bude vypadat hůř. Souhlasím s názorem, že má takové "dětinské" tvary, na druhou stranu vypadá docela dynamicky. Poněvadž se mi OIII kombi opravdu líbí, asi bych dal přednost jí, ovšem bylo by to na pováženou. Buď zvolit pěkný vzhled, prostor, relativní prestiž značky, kvalitu a nižší cenu, nebo zvolit o něco pěknější auto ve stejné velikosti, ale s nižší prestiží, budoucí tuctovku a horší kvalitou (materiály v interiéru). Nevím, jak daleký finanční rozdíl bude panovat, pokud jen pár tisíc, asi bych zvolil OIII. Pokud několik desítek tisíc, asi bych neváhal a šel do Golfa.

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omicron: V návodu k obsluze 3/2013 je u liftbacku Panoramatické okno.

Diky za informaci - koukal jsem do manualu, ale je jasne, ze se jedna jen o stejny nazev pro jine provedeni. To indikuje uz i to, ze ve verzi pro liftback tam chybi el. stavitelna slunecni clona, takze to bude asi opet jen ten znamy maly sibr jako u O2. Coz je skoda, protoze to rozhodne neni skutecne "panoramaticke" okno. V manula neni zadny obrazek techto stresnich oken, asi vedi proc .-( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za informaci - koukal jsem do manualu, ale je jasne, ze se jedna jen o stejny nazev pro jine provedeni. To indikuje uz i to, ze ve verzi pro liftback tam chybi el. stavitelna slunecni clona, takze to bude asi opet jen ten znamy maly sibr jako u O2. Coz je skoda, protoze to rozhodne neni skutecne "panoramaticke" okno. V manula neni zadny obrazek techto stresnich oken, asi vedi proc .-( ...

 

mistře, zde máš obrázek té panoramatické střechy u limuzíny ;)

 

576167_413656675393466_1567143579_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tě zklamat, ale je to jen střešní okno, i když to tak nevypadá. Jen je to doplněný o celo-černou střechu.

 

 

Bude i druhý barevný provedení Dynamicu, tak jak tomu bylo do teď? Dík.

Editováno: , autor: Molvy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interiér Dynamic bude v dvoch prevedeniach:

čierno - červený (viď foto) a čierno - sivý, mohli by ponúkať v doplnkovej výbave "čierny strop", čo poviete, nielen s interiérom Dynamic by to vypadalo ešte športovejšie....

 

Strešné okno O3 limuzína: http://www.skoda-auto.sk/models/HotspotDetail?HotspotName=E9%20-%20Panoramic%20sunroof&WebID=d516cccb-691d-4a19-b7cf-f17e940c1a6b&Page=exterior

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sedačky v Rs jsou pěkně žebrácký z mého pohledu. Měl jsem Mondeo Combi z roku 95 v provedení Festival a tam byly originální sedačky jako Recaro a tak pohodlný a tvarovaný že na to vzpomínám velice rád. Z tohoto pohledu teda žádný pokrok u stěžejní verze OIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...