Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Jednoduchý řešení, jestli to máš objednaný na firmu tak vyměř penále za nedodání v termínu a taky že to mediálně zveřejníš. V dnešní době ostré konkurence nikdo nechce negativní reklamu. Třeba tím snížíš cenu auta. 

V mým případě je třeba sazba za půjčení náhradního auta 3000 Kč +DPH a den. Takže tím můžeš operovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo to sem z obrazku taky postreh, ze se da dat v kufru do dvou poloh, ale zajimalo mne zda to napnuti vznikne jen kdyz se da do jine polohy(zarezu) nebo jinak, zda se treba nenamotava na tu jednu tyc, nebo se ta latka nenamota jako roletka do jedny z tech tyci atp. Zda je tedy mozne ji mit na kratko v prvni poloze natazenou nebo tam bude vyset provesena jak cecky stary baby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je to tady uz zacinaji problemy,... to mi bylo jasny,... par zavad z motorizace 1.6 TDI uz je ale ze 1.8 TSI ? ? ? ?  ...... :D zajimavy :D

 

 

 kazdopadne byt tebou tak se hnedka hadam !!!!!!!! urcite by me to nenechavalo chladnym a snazil se uhadat neuhadatelne ;)

nebud blbej ;) uz takhle sme cechacci dost blby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych je sedřel z kůže za takový zpoždění dodávky že by auto bylo jako pozornost podniku. V dnešní době kdy je přebytek na trhu je vysloveně hazard vypustit zprávu že motorizace bude až za čtvrt roku k dispozici. To snad konstrujou novej motor 1,8 T, zlatá moje 14 let strá 1,8 T která slouží bez jediný závady a je to pětiventil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem přečetl smlouvu a to je samý když já něco .. když já se zpozdím .. když já odstoupím ...když já něco nedodržím.  Tak pokuty penále soudy, ale kde je doprdele když oni se zpozdí ? když oni mi nedaj půl roku auto ? Nemám se pořádně ani čím ohánět celej ten posrane* papír je v jejich prospěch...nevím..asi začnu psát dopisy do Boleslavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro příklad, mě pojišťovna proplácela deně 3000 kč na náhradní auto když mě naboural jeden nezodpovědnej exot. Takže slavné Škodě dej písemně že si vezmeš na jejich náklady náhradní auto z titulu hrubého porušení smluvních podmínek. Za tu cenu kterou nasadili na nových autech bych je vůbec nelitoval a nešetřil.

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha jednostraně výhodná smlouva, typický pro monopoly a namyšlený výrobce. Já pozorně čtu smlouvy, vyškrtávám ustanovení a dopisuju svoje ustanovení. Pokud se jim to nelíbí jdu dál, nikdo není nenahrditelný. Jestli je to pravda s tím kolapsem výroby motorů 1,8 TSI tak to se konkurence popadá smíchy a Korejci usilovně pracují na zaplnění mezery na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysondoval sem par informaci, ale nemuseji byt opravdu presne,..... :kol-32: ....... mozna jedna pani povidala, ale muze to byt na druhou stranu pravda ;)

 

 

      Udajne je pry motoru malo, vozi se z Nemecka a tudiz ma koncern prednost, do toho 22KT/2013 by mela byt zajistena i dodavka pro skodovku a melo by vse uz bezet podle planu ;)

 

 

Neco podobneho bylo drive s motory 1.4 TSI

 

 

   ....... ale jak rikam predem !!!!!! NEBERTE TUTO INFORMACI MOC VAZNE :kol-47:  :kol-31: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si od počátku myslím to, co píše Lukason - určitě došly motory. Vždyť vzpomeňte loni na výpadek čtyřkolek - nebyl Haldex.

Upřímně bych se jim na novou Octavii vys*ral, to auto nestojí ani za ty peníze, ani za ty nervy. Pokud na tom ale trváš, rozhodně bych žádal kompenzaci - slevu, nebo náhradní auto.

 

PS (trocha OT): Dnes jsem poprvé naživo viděl nového Leona (v té červené). Očividně výbava dobrá, měl ty LEDky i vpředu. To auto je krásné, na pohled hodnotné, o třídu jinde, než OIII a ani Golf se dle mého nechytá. Jaký paradox, že je nejlevnější. Neváhal bych, jen bych asi počkal na kombi. :kol-47:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš to vypadá, že 1,8 TSI je jediný kloudný benzín, který se do O3 dává a je víc objednávek, než se čekalo a došel materiál :) a je logické, že je dají radši do Audi, kde si zákazník platí víc jak milion korun, než čecháčkovi, který si zaplatil "jen" 600 tkč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...