Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Koukam do noveho konfigu,  u verze Ambition si musite za bezklicove odemykani Keyssy zaplatit - to zni logicky

U verze Elegancem je nově tato polozka volitelna, ale je za 0.  Takze kdyz ho nechci nebo chci auto bude stejne drahe - trochu nelogicke ne ??

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobre to beru, ale ten system ma svoji cenovou hodnotu, jako je tomu u ambition a ne malou, tak kdyz ho u elegance nechci, tak se vzdavam neceho bez financniho zvyhodneni.

no on už je v elegance jakoby započten v té ceně si myslím, předpokládá se asi, že většina lidí si to vezme, kdyby se náhodou našel někdo, kdo ho nechce, tak tam není standardně, ale touhle cestou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jeste pribyla u elegance za 0,- Kč volitelna položka - Hasici pristroj pod sedadlem ridice.  U ambition jsem tu polozku nevidel.

Jak pise manfroto neco se u elegance rozdava v uzovkach zadarmo, ale neni to nic co by delalo eleganci alegantni. Naopak chromopaket se musi zacalovat a docela za hodne na muj vkus.

 

Zajimalo by mne kdyz jsem auto obednaval v dubnu a jeste neni ve vyrobe, zda by tam sel doklepnout ten hasicak.  A doufam ze kdyz drive bylo Kessy v konfigu standartne a ted je zaskrtavaci tak doufam ze mi to prijde nakonfugurovane dle stareho konfuguratoru s keyssy.  A zajimalo by mne,  zda kdyby se tam doklepnul ten hasicak zda to nerozbije tu puvodni starou konfiguraci a nemuselo by se to prekonfigurovat cele dle novehoho konfiguratoru.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak radio Bolero uz neni automaticky s DAB.   Takze ted je Bolero za 4000,-   a DAB je zvlast za 3000,-   Takze kdo chce Bolero a nepotrebuje digi prijem ma to levnejsi.

a uplne se vytratil Start-Stop. Nikde se neobevuje a nikde se o nem v konfiguraci nepise.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud tam opravdu nejsou zamky, coz se tu myslim resilo, ze nejsou, tak bych klidne pripustil, ze vyrobit par zamku plus imobilizer atd. je drazsi nez jednoduche elekronicke udelatko. Ne nutne musi byt luxusnejsi vybava drazsi na vyrobu.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jeste pribyla u elegance za 0,- Kč volitelna položka - Hasici pristroj pod sedadlem ridice.  U ambition jsem tu polozku nevidel.

Jak pise manfroto neco se u elegance rozdava v uzovkach zadarmo, ale neni to nic co by delalo eleganci alegantni. Naopak chromopaket se musi zacalovat a docela za hodne na muj vkus.

 

Zajimalo by mne kdyz jsem auto obednaval v dubnu a jeste neni ve vyrobe, zda by tam sel doklepnout ten hasicak.  A doufam ze kdyz drive bylo Kessy v konfigu standartne a ted je zaskrtavaci tak doufam ze mi to prijde nakonfugurovane dle stareho konfuguratoru s keyssy.  A zajimalo by mne,  zda kdyby se tam doklepnul ten hasicak zda to nerozbije tu puvodni starou konfiguraci a nemuselo by se to prekonfigurovat cele dle novehoho konfiguratoru.

Přesně tyto změny jsem chtěl provést u své objednávky kombíka a odpověď prodejce je zhruba taková:

Hasičák - ještě nemá ani oficiální kód pod kterým by jej tam přidal, ale prý to nebude problém. 

Kessy - prý to tam standardně u Elegance bude, ale radši si to ještě ověřím, až auto bude zařazeno do výroby (prý až někdy 27.5.; objednáno v dubnu)

Chrompaket - údajně mají nějaký problém s dodávkami a je to problém teď objednat. Doufám, že se to pořeší, nerad bych o něj přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne Kessy u elegance tam melo byt defaultne a na vyber melo byt nove v konfigu klasicke odmykani a stratovani klickem!


Trochu jsem z toho nervozni, jestli mi to vyrobi bez Kessy  tak bych asi strilel, to by mne zajimalo co by delali, kdyz bych jim maval vystupem ze stareho konfiguratoru kde je Kessy ve standartni vybave, zda by to pak predelali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...