Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Dnes mi napsali z ŠA, že auto je v pripravě do výroby, ale že mi montelaně nejsou shopny vyrobit 1.4Tsi s kombinaci s vyhrivanym celnim sklem.  Ty jo tomu nerozumim co ma motorizace spolecneho se sklem. Zda se chci vzdat skla, nebo pockat, az to bude mozne.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okecávají nedostatek vyhřejvanejch čelních skel - ne že je nemají do kombinace s 1,4TSI, ale mají jich prostě málo, tak je škudlej jak Ujo Držgroš = strýček Skrblík jen pro ty nejluxusnější varianty kombinací nejsilnějších motorizací s výbavou "v plný palbě"... A na "obyčejnější" káru "jenom" s 1,4TSI jim už žádný s výhřevem "nezbylo"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okecávají nedostatek vyhřejvanejch čelních skel - ne že je nemají do kombinace s 1,4TSI, ale mají jich prostě málo, tak je škudlej jak Ujo Držgroš = strýček Skrblík jen pro ty nejluxusnější varianty kombinací nejsilnějších motorizací s výbavou "v plný palbě"... A na "obyčejnější" káru "jenom" s 1,4TSI jim už žádný s výhřevem "nezbylo"...

No mam objednanou Eleganci s cenikovkovou cenou 618 000,-  takze zadna social edition pouze s vyhrejvanym sklem.  No ja jim na to sklo klidne kaslu.

No rikal jsem si ze bych si dal misto toho automaticke prepinani dalkovych svetel za 3500,-  jenze zkousel jsem to v konfiguratoru a tam se to domaha jeste dalsi polozky za 5 500,-  jeste nejaky dalsi osvetleni nastupni plochy a kdesi cosi.  Jezis toto jako nejde proste samostatne ??  bych fakt blil z te skodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se tady bavite o tech slevach tak tady zmenim treba znacku FORD ...... po deseti letech kupujeme zase jeden novej uzitkac a to novy FORD TRANSIT CUSTOM ........... zkracene, nechceme zadnou holotu a aby tam toho bylo pokud mozno co nejvice za prijatelnou cenu a srdicko taky trochu silnejsi ;) prece jenom je to investice zase na par let. Kazdopadne za tu cenu v holote dostaneme ohodne vic vybavy nez u toho co mame ted, ten nema pomalu nic :D takze i tak je to podle me pokrok,.... ale zalezi na detailech ktere snad ani nezkoumam az tak podrobne ;) zjevne je treba videt to ze lakovane narazniky v barve auta jsou bez plnice a muzete si vsimnout proste narazniku jak ma svoji plastovou struktutu,... proste ho jenom odmastily a nastrikaly,.... tod vse,... ale i tu je videt prvek setreni ;) ........... vic se rozepoisovat asi nebudu protoze to nema smysl ac rad bych se rozepsal ;) i to ze moc dobre vim ze TRANSITA s OIII porovnavat nejde, ale ani se o to nesnazim ;) ...... zkracene jenom kdyz prochazime dealery tak ceny jsou hodne velmi ruzne ........ ve sleve to zacina od nejakych - 18,34 % z ceny dolu a nejvyssi sleva nam byla zatim poskytnuta - 30,76 % coz je celkem solidni ;) ........ kdyz to porovnam kolik mohou mit teda dealeri celkovy obrat a nejakou tu marzi do kapsy,.... nemuze to byt snad 50 % ne ? :D :D :D je to hodne zajimave ;) ........ kazdopadne kdyz odecteme DPH cena je velmi slusna a jak to tak vidime,.... do cca 14 dnu budeme zadavat objednavku ;)

 

tod asi vse co se tyce zrychlene jine znacky a slevy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ted jeste ze soudku ohledne OIII ;) ........ zdes doporuceny dopis primo na poste rikam co mi muzou ze skodovky psat ? :D ze bych vyhral aspon to CITIGO , RAPIDA ci OIII ;)

 

no byl sem celkem natesenej ale takovou radost pri mem stesti sem pochopitelne nemel :D

 

 

proslo toto viz. foto ;) a proto se ptam,.... co myslite ? je to pouhopouhe lakani a cena vyjde vesmes s konfiguratorem a naslednou slevou, biť aspon nejakou skoro stejna ci je tato nabidka co mi prisla docela vyhodna ;)

 

nechce se mi to hledat a dopocitavat ;) ........ KDO SE NUDI :D

 

 

post-58977-0-49389400-1368802412_thumb.j  post-58977-0-80540400-1368802455_thumb.j  post-58977-0-29363600-1368802522_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...