Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

o: no hlavně je potřeba se pochlubit, že má někdo LaK :D nechápu zas já, není třeba se navážet do někoho, že neví, že to nemá tu a tu funkci, navíc když takovýchto kousků mezi lidma opravdu hodně nebude,. Škodovky mají různé funkce, o kterých jejich uživatelé často netuší a nemusí se jednat zrovna o Octávku, ale i u jiných modelů by se něco našlo

To je taky typicke ceske uvazovani. Kdyz nekdo napise, ze ma holotu, a to mu vyhovuje, tak je to v pohode. Kdyz nekdo napise, ze ma L&K a vyhovuje mu, tak se chlubi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri jsou bud natvrdli, ze ctou jen odpovedi a tak to dopada.

Takze pro ty, co ještě LK nevideli, jasne jsem napsal "...aby jako dnes, když si otevřu auto svými klici, tak se me prestavi el. sedacka u ridice dle mého profilu...", z cehoz tedy vyplyva, ze to samozrejme funguje na me soucasne O2 LK (FL), tzn. prestavovani el. sedacek podle toho, kdo si jakym klicem odemkne auto. A delaji to to svete div se zrcátka!

Jsou zbytecne jakkekoliv dalsi flame, proste to tak funguje, mym prani bylo, aby fungovaly i dalsi individualizovatelne věci (které jsem popsal), a jak uz nejaky predrecnik napsal, je to skutecne otázka par radek kodu do ridiciho software.

Takove rozeznavani bezne delame napr. v domotica systémech, není to nic složitého, a pokud to koncern jiz dlouho umi se sedačkami a samozrejme i zpětnými zrcatkami (to jsem ani nezminoval, ze me to také funguje, netusil jsem totiz, ze jsou mezi majiteli O2 i takovi, co to nevedi).

Také bych zde nechtel rozjizdet nejake neplodne a zavadejici dizkuse, zda-li se nekomu vyplati ci nevyplati edice LK, také se tu majitele LKcek neposmivaji tem, co ve snaze usetrit kupuji nejake "low end" verze a pak to dovybavuji po garazich... To je zbytecne.

A jestli to ma Bentley ? Nevim co tim "Cjoctavian" myslel, zda-li to, co uz LK umi dnes, a nebo tech par prkotinek, o kterých jsem psal ? Odpoved je v mych par radcich vyse... Mimoch. Bentley umi jiné věci :)

A suhlasim s HjM...Nic v zlom, ale pride mi to, ze riesis absolutne zbytocne veci a kazdeho tu presviedcas o nejakej Tvojej prestizi. Uz mesiac oznamujes, ze cakas na novu O3 L&K, lebo Ti konci 4 rocna zaruka (a potom je auto zjavne nepouzitelne?). Najdolezitejsia vec na O3 je kluc s pamatou na sedacku a frekvenciu radia a Sunsafe skla kvoli stresnemu oknu :) Potom riesis dorabky kamier a podsvietenia noh... ked si taky ultra narocny zakaznik, preco nejdes aspon k Audi? Ale kupis si obycajnu Octu a potom v nej musis mat veci ktore zaujimaju tak mozno 0,01 % potencialnych zakaznikov Skody... Preto ta narazka na Bentley ;)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, ja se musim omicrona zastat. Nekdo tu resi, ze holota ma plechove kola a nekdo zas elektricka sedadla u L&K. Nad tim prvnim se nikdo nepozastavi, to druhe je frajereni a demostrace prestize. Kazdy si proste resi to, co zajima jeho. S Octavii jakoukoliv tezko muze nekdo v dnesni dobe frajerit. Frajerit muzes s Veyronem nebo alespon s Ferrari ci Aston Martinem, ale ne s beznym autem jako je jakakoliv Skodovka v jakekoliv vybave nebo i to Audi. Takovych je vsude plna prdel, byt samozrejme tech Audi A8 je mene nez Fabii, ale porad je to normalni spotrebni auto, jen kazde urcene trochu nekomu jinemu. Porovnavat si prestiz podle aut letelo mozna pred 15ti lety.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o: no hlavně je potřeba se pochlubit, že má někdo LaK :D nechápu zas já, není třeba se navážet do někoho, že neví, že to nemá tu a tu funkci, navíc když takovýchto kousků mezi lidma opravdu hodně nebude,. Škodovky mají různé funkce, o kterých jejich uživatelé často netuší a nemusí se jednat zrovna o Octávku, ale i u jiných modelů by se něco našlo

Ano, na to jsem cekal, na nejakeho zakomplexovaného závistivého ceskeho troubu s takovym názorem. Nikdo se tim tady nechlubil, mozna by jsi si mel poradne prohlednout historii tohoto prispevku (a nebylo v nem ani jedno slovo o chlubeni nejakym LKckem!!!), a ne jen takto vykřiknout do vetru. Každý ma jiné priority, ty ty prachy, pokud je mas, das za něco jiného, a jiste te nikdo nebude osočovat z chlubeni!

Ale to je skutecne zbytecne, presne o tom jsem předtím psal, ze něco a někdo takový se tu pravdepodobne objevi.

To je taky typicke ceske uvazovani. Kdyz nekdo napise, ze ma holotu, a to mu vyhovuje, tak je to v pohode. Kdyz nekdo napise, ze ma L&K a vyhovuje mu, tak se chlubi.

Presne tak, reagoval jsem za mj. na to, ze to rada lidi zcela netusila o vybave soucasne O2FL, a zcela zasvecene se tady zapojovala do debaty o O3 s tim, ze na mou upresnujici otázku k prislusenstvi reagovala ruznymi nesmysly o Bentley apod..

Cjoctavian - na tohoto chudaka skoro ani nechci reagovat, strasne rad by porad porad určoval, na co se tady budu nebo nebudu ptat k nove O3. A když mu dojdou argumenty, pusti se do osobních invektiv, které doprovodi "...nic ve zlem..." a chytraci vyctenymi pojmy, kterym sam nerozumi. Jen mu vzkazuji prostrednictvim tohoto fora, ze je mu uplny hoxno do toho, jakou vybavu chci nebo nechci. Evidentne neni zvykly na to, aby se mu kdokoliv stavel a nesouhlasil s jeho nazory. At jiz na me prosim nijak nereaguje, na nic jsem se ho neptal!

Mozna by mel ADMIN zvážit procisteni všech prispevku, které se netykaji O3 a jeji vybavy, a zapleveluji to tady diskuzemi o BMW, Bentley a osobními utoky a pod...

Je me lito, ze jsem zasel az tak daleko, ale docela me to na.ralo...Diky.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omicron: Evidentně někteří nepochopili smysl mého příspěvku. To, že se někdo chlubí, bylo myšleno i spíš s nadsázkou, proto ten smajlík. Očividně je to chlubení pro některé jedince velké téma, že je takové myšlenky vůbec napadnou a porovnávají, kdo co má lepší. Vyprošuji si, abys mě označoval nějakým zakomplexovaným závistivým českým troubou. To, že jsem vůbec reagoval, bylo proto, že z některých tvých příspěvků byla cítit jistá arogance a ten poslední to jen potvrdil. A jinak souhlasím, ať to tu nějaký moderátor smaže.

A jak píšeš, žes čekal, že se někdo "takový" ozve, tak předpokládám, že člověk přispívá z toho důvodu, že se chce něco dozvědět nebo chce poradit a očekává diskuzi, ne nějakou konfrontaci.

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz budu stat na MHD zastavce a projede vedle mne Octavka L/K a potom zakladni Abition, tak z 99% nepoznam rozdil. Obe auta na mne pri letmem pohledu udelaji naprosto stejny dojem.

Pokud si budu chtit honit triko a delat dojem na kolemjdouci ze vydelavam dost a ze mam na poradnou karu v plne palbe, tak takovy stil honeni si trika postrada smyslu. POkud chci poradny kočkolap,

tak bych to urcite neresil octavii a to muze mit uvnitre treba palubovku vykladanou zlatem. Pro vetsinu lidi to bude zase jen proste Octavia.

Pokud se mi octavia libi, mam rad komfort, kuzi, chci byt obklopen elektronikou, tak jo, pokud nekdo na to ma at si to dopreje, ale krom neho to nikdo neoceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechme toho, nechci aby se to tady za.iralo nejakymi neplodnymi poznámkami, at moderator smaze vse, co se nijak netykalo O3 a jejich moznosti a vybav. Nebudu uz nikoho osobne oslovovat, každý at si zamete před svým prahem, rad to udelam i ja.

Ano a jak pise jeden ze zúčastnivších se, i ja jsem cekal diskuzi a prip. chytrosti tech, co o tom jiz něco vi, a ne ony ubohe a primitivni reakce typu Bentley nebo "chlubeni se LKckem", to je ubohe. Panove, polibte mi prdel, kde jsou ty casy, kdy tady lidi něco zajímalo...:-(

A s "mike_k" a "bicistou" jen souhlas.

Howghhh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D :D :D Ten protiklad mě pobavil

kluci , už se vyvažeji kousky na salony ? dneska jsem totiž potkla při cestě do prace dva kamiony , nejdřiv se koukam , žeby anke audi ,a pak mě to trkolo , nove Oktavienky, tak pomalu jsem nejel snad ani při největšim naledi ,a to to dneska rano razně klouzalo ... jinak byl tam jeden zajmavy kousek, něco jako na tom fotu kousek vyš (ten modry), normalně bych na něm nehal oči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s těmi 13% procenty je to už zajímavá nabídka

Jsou pěkný, bezesporu, jenže já hnidopich přes finance(ty víš co mne jaksitaksi živí) a začal se v tom vrtat.Jsem to počítal a ti haj.líci v těch 13ti mají započten cílený úvěr(asi si odpustí úvěrové provize). Pak to dělá "běžná" procenta z každého rohu. Snaží se jak to jde. Rapid rekordy netrhá....Tak mají obavy o repete průse.u....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...