Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Traveller Assistant toho obsahuje víc:

Traveller Assistant (rozpoznání dopravních značek, Intelligent Light Assistant, Light Assistant,

Lane Assistant, infotainment navigační systém Columbus, barevný Maxi DOT, vnitřní zpětné zrcátko

s automatickým stmíváním a senzorem vlhkosti, dešťový senzor a osvětlení prostoru pro nohy vpředu

a vzadu)

viz.:

http://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionDocuments/skoda-auto/ke-stazeni/nova-octavia-cenik.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn věc, ale další systém, který pomáhá lidem nedávat pozor na silnici :) Nevím proč, ale tyhle systémy mi připadají sice bezpečné, jako že auto korigují, když třeba ladíte rádio a nedáváte zrovna pozor na cestu. Ale myslím si, že na to začne víc lidí spoléhat a po přesednutí do auta, který tento systém nemá, tak na to zapomenou nebo bůh ví co a je pak auto nebezpečnější :) nevím no ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No někde čáry nejsou vůbec :) ano, přesně tak .. psaní sms apod. bude v tuto chvíli sranda :)

Adaptivní tempomat, to je zas super věc :) protože člověka na dálnici pořád nebaví vypínat temponat a zase zapínat kvůli někomu, kdo jede pomaleji :) tak si auto samo přibrzdí a až uhne, tak zase zrychlí na nastavenou rychlost :) to by se mi líbilo :)

Automatické parkování je pro někoho vysvobození, ale na druhou stranu už nezaparkuje nikdy s ničím, ani kdyby tam bylo místo pro autobus :)

Takže ve finále .. O3 s automatem, který si hlídá lajny, samo brzdí, samo parkuje .. musí ten řidič ještě vůbec v tom autě být? :D

Za chvilku přijde doba, kdy tě auto odveze do hospody, pak samo odjede domů, a až se nacamranej vymotáš z hospody, atk mu zavoláš, ono pro tebe přijede a samo tě odveze domů :D

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o tom to je, aby to auto jen korigovalo tvou nepozornost, ne aby řídilo za tebe :) takže jakmile se nedotkneš volantu do 3 vteřin (aspoň mi to tak připadalo na videu) a začne na tebe řvát, abys chytnul volant a když to neuděláš, tak přestane fungovat a pošle tě do škarpy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa zdalo ako keby to Audi slo par krat do niecoho buchnut a v poslednej chvili sa spamatalo :D nemal by som dobry pocit keby som ho takto poslal parkovat :D

tiez by ma zaujimalo, ako by si poradilo so zavorou niekde :D (napr. v BA ma eurovea niektore parkovanie oddelene len pre hotelovych hosti atd)

Editováno: , autor: patrikcevela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem to resil na FB a urcite je to sice pekna vychytavka takhle pred kocickama ze poslu nekam auto zaparkovat ale osobne bych byl rad kdybych si to zaparkoval sam nez pak nadaval nejakymu SYSTEMU ze to posral a odrel naraznik :D

nehlede na to ze jak audina vyjizdi z mista zpet ke slecne vietnamce ridicce,... tak si to audi bylo nejak moc jisty ze tam zrovna nic nemuze vyjet :D

prijde mi to takovy nevim,.... sice pekny ale na druhou stranu,..................... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa zdalo ako keby to Audi slo par krat do niecoho buchnut a v poslednej chvili sa spamatalo :D nemal by som dobry pocit keby som ho takto poslal parkovat :D

tiez by ma zaujimalo, ako by si poradilo so zavorou niekde :D (napr. v BA ma eurovea niektore parkovanie oddelene len pre hotelovych hosti atd)

tam by podle toho, co o tom píšou, měla být nějaká jednotka přímo v té garáži, která komunikuje s autem, takže se závorama a tak by problém být nemusel Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...