Přejít na obsah

Vloupani pres 5.dvere


gismo

Doporučené příspěvky

Tak se mi pres noc nekdo vloupal do me octavky pres zamek zadnich dveri. Stahnul si vsechny okynka, kouknul do prihradky, kde pro nej nic nebylo a zmizel.

Problem je vsak v tom, ze s policajtama sem auto zamknul pres dalku, v pohode. Ted ale pres dalku nejde otevrit a nevim jak se dostat dovnitr. Krytka zamku u ridice je velmi napevno pridelana, tudiz nejde sundat. Zamek kufru je v prdeli, klic do nej sice dam, ale neotocim do urovne, abych otevrel auto a nechci zlomit klic.

Mate nekdo nejakou radu, tak si vykradu auto sroubovakem? :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a pod tou krytkou u řidiče zámek máš?

jj mam, ale ta krytka je tam opravdu napevno a sundat moc nepujde.

Asi to budu resit pres servis, kde to snad otevrou, bohuzel budou muset pretlacit zpatecku, ktera je zamcena...

Editováno: , autor: gismo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem sel ted zkusit s nahradnim klicek odemknout to pres kufr. Kdybych tam ten klic zlomil, ani by mi to moc nevadilo, tak proto. No povedlo se mi ten zamek rozhybat a auto odemknout. Tim zacal fungovat i central na zamikani odemikani. Pokud to bude v pohode a nebude to potreba vymenovat, necham ho rovnou zaslepit, protoze jde pres nej auto porad odemknout, ale nejde pres nej zamknout. Dostanu se do polohy na vyndani klice, ale do polohy zamknout se ani nepohne, asi tam bude neco blokovat ten mechanismus.

No stejne me to sere, ikdyz skoda je jen v tom zamku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno se mi stalo to samý, zámek jde teď ztuha a je zničená ta záklopka. Ukradli mi je panel k rádiu u kterýho mi stejně nefungoval display, to mě nebolí ale ten zámek mě se.e.

Editováno: , autor: davon
citace posledniho prispevku neni nutna ;) ba zakazana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...