Přejít na obsah

Nefunguje kontrolka potkávacích světel


mcsolle

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

no som to doriesil... len pre info, keby to niekto niekedy potreboval... su tam ziarovky 1,2W

vymenil som vsetky... ako VASA pisal, parkovačky nesvítí nikomu , no mne svietia. konecne idu aj kontrolky na hmlovky. akurat mi stretavacky neukazuje, pritom ziarovka je tam urcite dobra ale sa mi to uz nechce riesit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím, zjistil jsem že mi nesvítí kontrolka rozsvícených světel na přístrojovce, ale světla svítí (všechny). Mám se chystat na rozebírání přístrojovky nebo je závada někde jinde. Díky

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MR97 - 99 má spodní část (tuším, že poslední dvě řady) kontrolek ve středu budíků výjmatelné žárovičky, zbytek jsou ledky napevno, ještě se dá vlastně měnit kontrolka dálkovek. Až to rozebereš, tak se nediv, že tam jedna chybí - kontrolka potkávacích světel.

Nouzově se dá půjčit kontrolka směrovek přívěsu, pokud nemáš tažné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MR97 - 99 má spodní část (tuším, že poslední dvě řady) kontrolek ve středu budíků výjmatelné žárovičky, zbytek jsou ledky napevno, ještě se dá vlastně měnit kontrolka dálkovek. Až to rozebereš, tak se nediv, že tam jedna chybí - kontrolka potkávacích světel.

Nouzově se dá půjčit kontrolka směrovek přívěsu, pokud nemáš tažné.

Je to rok 98, tažný tam je dodělávané, a taky bych si tu žárovičku nechtěl odněkut půjčovat, protože to znamená ji tam zase vrátit a znovu rozebrat a to se mi moc nechce. Ta žárovka sedá koupit v prodejně s origo dílama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte ještě kolik má mít W? V Škodováckým servise mi nebyly schopni po půl hodině tři lidé říct co tam mám dát, ve finále přišli s tím že se mění všechno, což jsem s pohledem na vystavenou palubku s cenovkou cca 8000 považoval nepodařenej vtip. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravím, zjistil jsem že mi nesvítí kontrolka rozsvícených světel na přístrojovce, ale světla svítí (všechny). Mám se chystat na rozebírání přístrojovky nebo je závada někde jinde. Díky

Mám úplně ten samý problém na 1.9 TDi PD. Paubku jsem měl venku a žárovičky jsou good. Měřil jsem i napětí v konektorech a zdá se mi, že bude problém někde v přívodu napětí. Pokud má někdo plánek s popisem konektorů, prosím pošlete na m.kaltner@seznam.cz Myslel jsem , že napětí vede z přepinače světel nebo z volantového přepínače, však nepřišel jsem na to. Dík za rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


šťáva na kontrolku obrysovek jde přes 32 pinový MODRÝ konektor pozice 32, na potkávačky pozice 16 ZELENÝ ( obrysovky se normálně nezapojují) Pípá ti při vypnutém zapalování, zapnutých světlech a otevřených dveřích pípák - gong?? je to ze stejné svorky za palubkou A84.

Jukni na pojistku 23 je to zapojené za ní, kdyby byla prdlá, tak by ti nesvítila levá obrysovka předek i zadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...