Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

to je samozřejmě i můj případ, předpisy ty jsou pro mne něco jako bible... ;)

Znal jsem i ten orgán co v něm jezdil a kolikrát i nějakým tím promilem....

A jako paradox dojeli strýce před Lbc a nalepili se mu na zadek, ten samozřejmě zrychlil a to se opakovalo a tak kolem 150 km/hod ho předjeli a zastavili a chtěli i zkasírovat - strýc je z D a ty německé SPZ je nějak přitahovali.... a tak jim tenkrát ctěl zaplatit v DM a chtěl vrátit zpět na 500,- DM a opět v markách. Vše plynulou češtinou. A hrozně se strýc divil, že ho rychle pustili a popřáli šťastnou cestu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pamatuješ si ještě na zelenou Mazdu ? Hodně s ní lítali od Příšovic do Lbc....než ji rozštípali.... ;)

Dle mých info se budou kupovat AUDIny S6 a BMW řady 5, co jsdem zaslechl, tak snad 120 Audin a 100 bavoráků. Ale není to podloženo, tak že opravdu nevím, nicméně to by už kucí policajtský dostali dobré vybavení, pokud se to zakládá na pravdě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsme u toho, tak rakušáci to na dálnicích okolo Vídně směr Znojmo a Budapešť (Blava) honí v černých Porsche Cayenne GTS, BMW5(černé a červené jsem viděl) a na co jsem čuměl byla ALFA Romeo 159 Sportwagon 2,4JTD (světle modrá). Vše černé folie na zadních dveřích a potom jen majáček na střechu, modroblik za čelním sklem a v zadu dva stroboskopy + červeně blikající nápis STOP POLIZEI. Viděl jsem je v akci třikrát, dva slováci a jeden rumun to odesrali, no jak přilítli a odstavili to auto, tak mi až zamrazilo, jak byli razantní, ale asi tak to má být. Já jezdím po Rakouských dálnicích cca do 140 max. 145 a zatím vše OK, ale jak je omezení, tak jedu přesně a nebo méně, hold EURo je EURo. Jinak označené v barvách POLIZEI mají hodně Transportery a Golfy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky neco prihodim, Interspar Brno Videnska. Pan vyjel z Shellky a malem se pak nevlezl do najezdu na parkoviste, nevim jestli to tak je u vsech "techto" lidi, ale jezdit moc neumeji a nebo si mysli ze jim auto za 5mega da urcitou suverenost ... ovsem auticko se povedlo ... jeste mozna do laku toho predniho asistenta a bude to perfektni :p

post-19529-1214976280_thumb.jpg post-19529-1214976363_thumb.jpg post-19529-1214976392_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych rekl, ze zalezi od upravy te H1 ... jen v US army meli pres 15 verzi H1ky ;)

The M998, M998A1, M1038 and M1038A1 HMMWVs are cargo/troop carrier configurations of the HMMWV family. They are used to transport equipment, materials, and/or personnel. The vehicles are equipped with basic armor and used to transport equipment, materials, and/or personnel. The cargo carrier configuration is capable of transporting a payload (including crew) of 2,500 pounds and the troop carrier is capable of transporting a two man crew and eight passengers. Both use a troop seat kit for troop transport operations. The cargo/troop carrier can also be configured in a four man crew configuration. The vehicles can climb 60% slopes and traverse a side slope of up to 40% fully loaded. The vehicles can ford hard bottom water crossing up to 30 inches without a deep water fording kit and up to 60 inches with the kit.

Takze ;) Jestli je misto pro 10 lidi malo ;) Tak nevim no ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...