Přejít na obsah

AIRBAG spolujezdce


remus1

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém s airbagem spolujezdce :feve: . Vag odhalil tuto závadu...

post-3982-1195303112_thumb.jpg

Závada se Vagem vymazala, ale zhruba po týdnu se objevila znovu. Zatím jsem prošel vedení od jednotky k modulu a vše se zdá v pořádku. Podle dílenské příručky je doporučená kontrola ragulátoru napětí. Vím, že by měl být součástí alternátoru. Jen nevím jak zjistit jestli je v pořádku a pokud ne, tak jestli se dá vyměnit samostatně, nebo se musí měnit celý alternátor. Doporučený postup odstranění závady Vagem je...

post-3982-1195303308_thumb.jpg

Tenhle postup se ale poněkud liší od postupu uvedeného v dílenské příručce. Nemáte někdo zkušenost s odstraněním této závady, popřípadě není tady někdo z HK nebo okolí, kdo by byl schopen závadu odstranit? Díky za rady.....

Editováno: , autor: remus1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém s airbagem spolujezdce :feve: . Vag odhalil tuto závadu...

post-3982-1195303112_thumb.jpg

Závada se Vagem vymazala, ale zhruba po týdnu se objevila znovu. Zatím jsem prošel vedení od jednotky k modulu a vše se zdá v pořádku. Podle dílenské příručky je doporučená kontrola ragulátoru napětí. Vím, že by měl být součástí alternátoru. Jen nevím jak zjistit jestli je v pořádku a pokud ne, tak jestli se dá vyměnit samostatně, nebo se musí měnit celý alternátor. Doporučený postup odstranění závady Vagem je...

post-3982-1195303308_thumb.jpg

Tenhle postup se ale poněkud liší od postupu uvedeného v dílenské příručce. Nemáte někdo zkušenost s odstraněním této závady, popřípadě není tady někdo z HK nebo okolí, kdo by byl schopen závadu odstranit? Díky za rady.....

Zkontroluj konektor na bagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konektor jsem koukal a zdá se být v pořádku. Máš na mysli něco konkrétního co by mohlo na tom konektoru být?

Zkus na něm třeba trošku víc napružit packy, jinak nevím. Já měl něco podobnýho po tom co přede mnou kluk prošláp medvěda s trubkou místo výfuku od tý doby mi svítil bag spolujezdce a bylo to konektorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konektor jsem koukal a zdá se být v pořádku. Máš na mysli něco konkrétního co by mohlo na tom konektoru být?

Zkus na něm třeba trošku víc napružit packy, jinak nevím. Já měl něco podobnýho po tom co přede mnou kluk prošláp medvěda s trubkou místo výfuku od tý doby mi svítil bag spolujezdce a bylo to konektorem.

Dík za tip. Zkusím se na to ještě podívat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Čauky prosím poraďte co mám dělat s tímto:

Adresa 15

Řídící jednotka: 1C0 909 601

Komponent: 34 AIRBAG VW51 0008

Kódování: 13108

Opravna #: WSC 31480

1 Nalezeny chyby:

00589 - Roznetka 1 airbagu (strana spolujezdce) (N131)

33-10 - hodnota odporu prilis nizka - Sporadicky

moc díky :feve:

Editováno: , autor: bernys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...