Přejít na obsah

Snížený podvozek


soptajs

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

chtěl jsem se s vámi podělit o potěšení ze změny pružin. Přešel jsem ze sportovních pružin zpět na klasické škodovácké a je to prostě paráda!! Auto nevypadá tak hezky (i když je to pořád mazel), ale ta pohoda ježdění po Praze je nesrovnatelná. Nemusím jezdit krokem přes koleje, nemusím dávat pozor na každou díru, a že jich v Praze je požehnaně a po kostkách je to jen příjemná jemná masáž a ne brutální kostitřas. Asi jsem už zestárnul, ale věřte nebo ne zpátky na sport už to nikdy nedám! ;)

Jaké máte vy zkušenosti? Měnili by jste pohodlí za krásu?

Přeji Vám všem ať vždy dorazíte v pořádku do cíle, ať už máte Bavora nebo Škodovku. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

takove ceny ma SEBO:

OCTAVIA I - ceny jsou za 1 kus

tlumiče

Monroe standart

vpředu ........................ 1090,-

vzadu liftback ................ 950,-

vzadu combi ................ 1000,-

Monroe Reflex

vpředu ........................ 1500,-

vzadu liftback .............. 1290,-

vzadu combi ................ 1890,-

Kayaba Excel G

vpředu ........................ 1250,-

vzadu liftback .............. 1250,-

vzadu combi ................ 1350,-

Kayaba Ultra SR

vpředu ........................ 2300,-

vzadu .......................... 2250,-

Bilstein B4

vpředu standart ............ 1130,-

vpředu sport podvoz...... 1640,- něco jako série O1 RS

vzadu .......................... 1000,-

vzadu sport podvozek ... 1390,-

Sachs

vpředu

Advantage 200954 .......... 1495,- plynokapalinový

Super Touring 200951 ..... 1395,- olejový

vzadu :

Super Touring 556268 ..... 1320,-

Advantage ...................... 1650,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

chtěl jsem se s vámi podělit o potěšení ze změny pružin. Přešel jsem ze sportovních pružin zpět na klasické škodovácké a je to prostě paráda!! Auto nevypadá tak hezky (i když je to pořád mazel), ale ta pohoda ježdění po Praze je nesrovnatelná. Nemusím jezdit krokem přes koleje, nemusím dávat pozor na každou díru, a že jich v Praze je požehnaně a po kostkách je to jen příjemná jemná masáž a ne brutální kostitřas. Asi jsem už zestárnul, ale věřte nebo ne zpátky na sport už to nikdy nedám! ;)

Jaké máte vy zkušenosti? Měnili by jste pohodlí za krásu?

Přeji Vám všem ať vždy dorazíte v pořádku do cíle, ať už máte Bavora nebo Škodovku. :palec2:

Nikdy bych to nedal zpět (mám to snížené o 3,5 cm ) Vždy jsem jezdil z autem které mělo upravený podvozek seriová octule mi přijde dost měká toť můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jake maš kola??ja mam 16 asi se na sniženi vykašlu bo by to bylo nizke,ne?leda bych pak koupil 17 a vyš.co.

Ahoj,

mam nizkoprofilove 17ctky. Vypada to porad dobre, ikdyz ne tak dobre jako pred tim. Ale je to pohoda po Praze, neda se to vubec srovnat. Je pravda, ze uz si nemuzu mimo Prahu tolik dovolit, protoze to nesedi tak jako pred tim, ale jezdim vetsinou po meste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...