Přejít na obsah

odpojeny lanko zadnich dveri, ale dvere zamcene...


ohajek

Doporučené příspěvky

vypadla mi rucicka lanka k vnitrni klice u pravych zadnich dveri na O1 Combi (hrabali se v tom v jednom "servisu", kdyz mi na rychlo delali stahovacku a myslim, ze to tam nasadili opacne - proto to tak rychle a jednoduse vypadlo) - cejtil jsem to v ruce, kdyz se to stalo. coz o to - sundam tapec, nahodim zpet a je to...

...ale asi se tam nejak sprajclo/zamotalo to lanko a dvere nejdou otevrit ani zvenku. co s tim??? k tomu mechanismu se ted vubec nejde dostat.

teda... :)) asi jde, a tak vas chci poprosit o radu... urcite to bude nejaka drobnost, co me nenapadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dělal přesně to stejný, blbě jsem nasadil lanko k otevírání a nešlo otevřít zvenčí ani zevnitř, takže budeš muset sundat plast na B-sloupku, vyklopit sedačku a sundat plast na zadním podběhu a ještě trošku násilím vytáhnout pirelku, potom už se dostaneš ke všem šroubkům co drží tapecírunk a až ho sundáš tak uvidíš co tomu je, možná to bude vypadlý a nebo taky blbě nasazený. Ještě se v návodech podívej kde všude jsou šrouby co drží tapec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...