Přejít na obsah

zadni svetla na O I


energic

Doporučené příspěvky

Na fotce je B5. Světla jsem na Octě viděl ale myslím že je to zbytečná práce sice to vypadá jinak než origo ale lépe ne.

Světla z pasata nejsou zrovna nejhezčí.

Buď face, nebo ty čirrý a nebo nějaké tuningové ale ty zas tak hezký na Octavii taky nejsou.

na fotce je B6, B5 je tady

post-12509-1217351406_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove dovolim si trochu oponovat Passik B5 je pouze na fotce z prispevku dadaoct.Na predchozim prispevku od mysterxe je typ B5.5 - neboli jak napsal davon B5 facelift :) (a zase me nekdo predbehl... :) ).B6-ka je az ten posledni typ ;) - tolik snad k OT

A ted k tematu - mysterxy - pokud chces vylepsit svou octu tak tam dej origo face svetla a budes mi to nejlepsi mozny reseni a za zbyle penize muzes koupit neco uzitecneho :)

Dle meho nazoru snad nic nezprasi octu tak jako vselijaky tuning svetla a tuning narazniky atd. urcite mi rozumis :)

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco?teraz som upravil predok a idem pomali na zadne casti auto.Planeta mam face

Prečo? Danon si dělá šoufky on má taky tuningové světla. lol

Ty černé se mi zdají chinanské fakt se mi nelíbí to je docela krok spět auto tak vypadá starší. A ty bílé ty se mi líbí hodně. :)

Na Octávku není moc výběr moc hezká světla se bohužel nedělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove dovolim si trochu oponovat Passik B5 je pouze na fotce z prispevku dadaoct.Na predchozim prispevku od mysterxe je typ B5.5 - neboli jak napsal davon B5 facelift :) (a zase me nekdo predbehl... :) ).B6-ka je az ten posledni typ ;) - tolik snad k OT

A ted k tematu - mysterxy - pokud chces vylepsit svou octu tak tam dej origo face svetla a budes mi to nejlepsi mozny reseni a za zbyle penize muzes koupit neco uzitecneho :)

Dle meho nazoru snad nic nezprasi octu tak jako vselijaky tuning svetla a tuning narazniky atd. urcite mi rozumis :)

naprostý souhlas s poslední větou :palec2: Ale zatim B6 si stojim. Kdo nevěří ať tam běží(do salonu VW). Poslední passat je B7. Stačí juknout na www.mobile.de a tam to máte všechno. Taky při koupi padnul v úvahu prassák,dost sem o tom pročetl,ale kvůli podvozkové náročnosti sem ho vypustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...