Přejít na obsah

POI pro RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Narazil jsem na DVD West Europe V4. Akorát nevím, proč je soubor menší, než V3, ale uvidíme.

Taky uz na tom pracuju ;) Ale vyzkouset to muzu az budu mit auti z5 ze servisu..

edit: link odstranen

Editováno: , autor: P.T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POI neřeším i když jsem si je zkoušel do mapy V3 dát. To, co v mapě je mi bohatě stačí a zaplevelovat si navi nějakými pitomými radary, kterých je jako much, nestojí za to. Vyplatí se jezdit podle předpisů a nespoléhat se na POI radary. Když mě někdo změří z auta tak POI radary jsou tak na dvě věci. Bohužel, toto je moje osobní zkušenost. Maximálně tak nějakou turistiku, památky, hrady a zámky. Každý podle svého uvážení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se radoval předčasně. Ta stažená verze West Europe V4 je špatná. Při určité situaci, kdy se má odbočit doprava a pokračovat po nějaké silnici číslo.. baba začne hlásit nějaké kódy / samba, lomítko a jiné nesmysly/. Pak začne normálně pokračovat až do podobné situace. Tak jsem tam nahrál zpět verzi 3 a v pohodě. Funguje někomu stažená verze 4 z netu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nevite v cem je problem, kdyz POI body vidim v nastaveni, ale pokud je chci zobrazit, zadny z nove pridanych se nezobrazi ? Map V4 + POI Inspector 3.2 :feve:

Mám stejný problém. Sice se mně již párkrát povedlo, že ikony na mapě vidím, ale i teď naposledy při update POI bodů opět ikony na mapě nevidím. Nemůžu za boha přijít na to, kde dělám chybu, když si myslím, že to dělám pořád stejně.

Mám V3 a POI Inspektora 2.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se ale orig. POi objevi hned. Je to mrska jedna, dela si ze mne srandu.

Tak celej problem je jen v tom, že jsem neupravil Info25.PSC na hodnotu 20 v default nastavení.

Občas jsem jej ztahl ze zde uložených Localsafe POI souborů a ty pak fungovaly, ale pokud jsem si je vytvářel sám, tak jsem Info25 neupravil.

V nastavení bodů jsem je měl, ale na mapě se nezobrazily.

Ufff.

úpravu souboru INFO25.PSC (umístěn v \tpd\ntcWeu_eu_20070806) a to následovně:

#TPD-DEF <default language code>

TPD-DEF 20

původně bylo 2 (což je angličtina)

#Language specific content (LSC) files

#TPD-LSC <language code> <relative path><LSC filename>

TPD-LSC 1 /DUT/DUT.LSC

TPD-LSC 2 /ENG/ENG.LSC

TPD-LSC 3 /FRE/FRE.LSC

TPD-LSC 4 /GER/GER.LSC

TPD-LSC 5 /ITA/ITA.LSC

TPD-LSC 6 /SPA/SPA.LSC

TPD-LSC 15 /POR/POR.LSC

TPD-LSC 20 /CZE/CZE.LSC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema nahodovou niekto nejaky navod na vlozenie poi bodov do mapy.

Uz asi tyzden skusam to tam dat tak ako Harley1006 pise v jednom temate,ale nic.Moznost pridania poi bodov tam je (RADARY atd.),ale ked ich zaskrtnem tak ich na mape nevidno. Ani ked dam hladat poi tak ich nenajde.

Nevie niekto poradit ,alebo pomoct.DAKUJEM

post-17209-1239106121_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak jsem se radoval předčasně. Ta stažená verze West Europe V4 je špatná. Při určité situaci, kdy se má odbočit doprava a pokračovat po nějaké silnici číslo.. baba začne hlásit nějaké kódy / samba, lomítko a jiné nesmysly/. Pak začne normálně pokračovat až do podobné situace. Tak jsem tam nahrál zpět verzi 3 a v pohodě. Funguje někomu stažená verze 4 z netu?

Neboj mně dělá uplně to stejný i ofiko koupený DVD a nepomáhá ani poslední firmware, tak tam maj asi chybu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ofiko DVD ze škodovky? Tam snad ani V4 ještě neprodávají, ne??

No je pravda že tahle RNS 510 je v passatu , ale to je jedno funguje stejne jako kolumbus.

Každopádně verze která má ok povely je tahle

http://thepiratebay.org/torrent/4865271/rn...ofessional_09-1

Ohledně RDS TMC jsem to ještě nezkoušel, ale hlavní je že tam konečně je moje ulice :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda že tahle RNS 510 je v passatu , ale to je jedno funguje stejne jako kolumbus.

Každopádně verze která má ok povely je tahle

http://thepiratebay.org/torrent/4865271/rn...ofessional_09-1

Ohledně RDS TMC jsem to ještě nezkoušel, ale hlavní je že tam konečně je moje ulice :-)

Jo ještě detailík ohledně RDS-TMC

Jo tak teď na to koukám že mapa je sice nejnovější, ale nefunguje rds-tmc protože v adresáři telematic jsou lokalizační tabulky který maj ve jméně souboru mít desetinou tečku, ale asi při kopírování se z toho stalo podtržítko. Takže stačí vzít "daemon tools" nakopírovat image na disk, přejmenovat soubory s tabulkama tak aby odpovídaly údajům v souboru tmcconfig.ini a pak normálně v neru vypálit jako dvd a vše maká jak má :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iks: Ja teda nevim, ale u mne jsou doubory pojmenovany spravne (tecka pred poslednim cislem, podle ini souboru), a stejne to nefacha.. Zkousel jsem to teda jen v CR.

Zkusim prehodit TMC z minule verze (V3) a uvidim..

A mluvíš taky o tý verzi CD_66729 ?

A dělá ti to to, že TMC to stáhne , vidíš seznam , ale neukazuje se to v mapě ?

Jinak dneska mi volali od dýlera, že mám pravdu že opravdu na origo navigačním DVD V4 maj v češtině chybu, ale že to neuměji vyřešit a že si ho mám dát do reklamace až bude verze V5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...