Přejít na obsah

POI pro RNS 510


Doporučené příspěvky

Localsave vytvořeno na EE V7.1 Aktualizace ke dni 20.6.2011 stačí nakopírovat soubory ze složek a upravit info25.psc z 2 na 20. .-)

http://www.edisk.cz/stahni/65415/POI20.6.2011.rar_4.68MB.html

Tato verze je plně funční. Podařilo se mi odstranit chybu háčků. .-) Je tam přidána položka EU, kde najdete něco málo se zemí SK, PL a Maďarska. Tak ať se vám podle toho pěkně jezdí, brzo budou prázdniny. .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj potřeboval bych poradit s poi body. Sehnal jsem si DVD s mapamy východní evropy. Vložil jsem ho do navigace a nainstaloval. V tu chvíli mi zmizela záložka se zvláštními cíly, která doposud byla funkční. Poi body na DVD jsou.

Pokusil jsem se vytvořit nové DVD s poibody v příspěvku výše a poibody stále nikde. Pokud zadám na navi město a hledání zvláštních cílů v něm, tak se zobrazí hláška o vyhledávání a tím to končí.

Sehnal jsem i jiné DVD a soubory jsou stejné. Nechápu proč se tedy nezobrazují ani základní poibody.

obrázek1navi1.jpg

obrázek2navi2.jpg

obrázek3navi3.jpg

Editováno: , autor: Slzic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

O souboru LSC_extension. LSC a o tom kam ho umístit nikdo nepíše. Může mi někdo napsat, kam ho umístit popřípadě nakopírovat ? Dále se návody rozcházejí jestli jednotlivé složky (images, cze..) přepsat, nebo jen nakopírovat obsah jednotlivých složek do složek v mapě.

slzic: cdrom píše, že se mu podařilo přidat poi body do mapy V7.1, což je relativně nová mapa, která je určena pro nové fw 38.. a vyšší, v těchto novějších FW přestaly fungovat poi body u mapy V7 u novějších by měly jet bez problému, alespoň mě ty originál poi body fungují.

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slzic: cdrom píše, že se mu podařilo přidat poi body do mapy V7.1, což je relativně nová mapa, která je určena pro nové fw 38.. a vyšší, v těchto novějších FW přestaly fungovat poi body u mapy V7 u novějších by měly jet bez problému, alespoň mě ty originál poi body fungují.

Nj mapy mám verzi cd_7334, takže jestli to je verze map7, tak je to možné.

Editováno: , autor: Slzic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Localsave vytvořeno na EE V7.1 Aktualizace ke dni 20.6.2011 stačí nakopírovat soubory ze složek a upravit info25.psc z 2 na 20. .-)

http://www.edisk.cz/stahni/65415/POI20.6.2011.rar_4.68MB.html

Tato verze je plně funční. Podařilo se mi odstranit chybu háčků. .-) Je tam přidána položka EU, kde najdete něco málo se zemí SK, PL a Maďarska. Tak ať se vám podle toho pěkně jezdí, brzo budou prázdniny. .-)

Tak jsem použil, přepsal 2 na 20 a stejně pokud dám nov mapy neběhají správně TMC informace, zobrazují se prázdná okénka. Jakmile vyndám DVD a vrátí se původní mapy tak TMC jede, POI body fungují skvěle.., ale TMC je pro mne důležité ?? Co s tím ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den

Jen dodám něco k poi bodům, které jsou ode mně výše. Po delším používání mapy s těmito body jsem zjístil, že na columbus je tolik bodu moc. Velice se spomalí a dochází zamrznutí celé navigace + samovolnému restartu. Po nahrání verze bez velkého počku poi bodu je navigace velice rychlá a neseká se. Tak jen ať víte jestli vám to dělá také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

ahojte,ako nahram radary do navi,skusal som z sd karty,kde som mal vytvoreny priecinok PersonalPOI a tam boli vlozene radary,ale nic mi nenaskoci ked to zasunem do navi,,,navigaciaH:23,SW:6273 cislo dielu.3T0 035 686 H: mapyV10dakujem

Edit:hotovo funguje

Editováno: , autor: Pawouk
Edituj své příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...