Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

ok, takze "BRNO TEAM" potvrdil ucast v zlozeni:

dežněv

jiri_czech

cretino

na 19.3. o 19:00 ...

Miesto by ste mohli navrhnut niekto, kto to tam poznate lebo ja sa tam moc nevyznam - pripadne to nechat na p. Jandu nech urci miesto, kde by sme sa mohli stretnut..

Editováno: , autor: cretino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, takze "BRNO TEAM" potvrdil ucast v zlozeni:

dežněv

jiri_czech

cretino

na 19.3. o 19:00 ...

Miesto by ste mohli navrhnut niekto, kto to tam poznate lebo ja sa tam moc nevyznam - pripadne to nechat na p. Jandu nech urci miesto, kde by sme sa mohli stretnut..

no ja to v brne taky moc neznam.kdyz da nekdo navrh tak to snad najdu a nezabloudim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super Brno máme potvrzené účasti ještě zítra potvrdím místo kde v brně

A teď ty Sukorady doufám že dorazí všichni klucíí nebo i někdo na víc???

Brno 19.3.2009 19-20H místo ještě určí p Janda zítra

Sukorady 21.3.2009 9.ooH místo je chipu je zde na stránkách cimbu http://www.cimbu.cz/index.php?page=contact&lng=cze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky hlásím na BRNO TEAM, jen mě napadla možnost, abych nemusel jet z Třeboně až do Brna, domluvit se s p. Jandou a sejít se napůl cesty. Předpokládám že pojede po D1, tak jestli by nebyl ochoten se sejít třeba v Humpolci a chinpout mě tam, na čase nezáleží.. Hned u sjezdu z dálnice EXIT 90 směr Vystrkov je Benzina. Můžete mi to prosím ještě zjistit, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky hlásím na BRNO TEAM, jen mě napadla možnost, abych nemusel jet z Třeboně až do Brna, domluvit se s p. Jandou a sejít se napůl cesty. Předpokládám že pojede po D1, tak jestli by nebyl ochoten se sejít třeba v Humpolci a chinpout mě tam, na čase nezáleží.. Hned u sjezdu z dálnice EXIT 90 směr Vystrkov je Benzina. Můžete mi to prosím ještě zjistit, díky.

Zeptám se ale nevím říkal že lítá po celé moravě takže fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...