Přejít na obsah

Policie na zákazu zastavení


MichalDvorakCZ

Doporučené příspěvky

ja zas mam foto jak jedou policajti 60 na 40tce ve meste:) a to jeli i 80 na 50tce a v pohode ...

bohuzel nemam video :( navic fotka nic nedokazuje, to usvedcuje maximalne tak me, ale neni poznat jestli opravdu oni jedou stejne rychle :)

ale co, dyť o nic nejde, taky jsou to lidi ;)

post-14636-1220686373_thumb.jpg

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že vás to tak drtí... když pak někde někdo čeká, tak si taky stěžuje. Lidi prostě nevědí co chtějí. Pamatuju si kauzu, kdy nějaká novinářka točila policejní auta na sídlišti na trávě a pak z toho dělala tragédii a policajti zatim za rohem zasahovali u pokusu sebevraždy.

Mě osobně tohle mi vadí daleko více:

http://www.novinky.cz/clanek/148958-video-...m-h-jde-to.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikomu dneska nevyhovíš, pokud je to navíc vůz od policie, tak každy čeká, že to bude 100%, bo co není 100% to mě smolí, jak zpíval jeden hudebník. Nebudu tady nikoho omlouvat, bo ve firmě pracuje spousta ..., jen by mě zajímalo, kolik z vás stálo v zákazu nebo porušilo nějaký ten rychlostní limit či jinou dopravní značku, opravdu každý stojíte na stopnce, když už tady řešíte druhé? Nehledě na to, že pokud už někde stojí, a není to zrovna fronta v obchodě nebo na oběd (což jistě všichni poznáte), tak to nejjednodušší je zavolat 158 a nahlásit špatné parkování. Jak psal Ragnar, ne vždy se tam někdo postaví jen proto, aby popichoval ostatní. Jo a pánové, nevím jak ve větších městech, ale my tady za to dostáváme celkem po kulách, nehledě na to, že policista musí být řešen ve správním řízení, takže flastr od 1.500,- Kč a výše, zatímco normální občan si může odnést jen vyřešení domluvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zas mam foto jak jedou policajti 60 na 40tce ve meste:) a to jeli i 80 na 50tce a v pohode ...

bohuzel nemam video :( navic fotka nic nedokazuje, to usvedcuje maximalne tak me, ale neni poznat jestli opravdu oni jedou stejne rychle :(

Ty voe Jindrichuv Hradec, ulice (drive Buzulucka) nevim jak dnes... :D:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba tam neco "vysetrovali" ;)

ale to ze jednou predemnou jela dopravka v brne od globusu az na vinohrady k hospode U vrtule na obed mi nikdo nevymluvi,

staly tam uz asi dve auta a je to tak kazdej den

to cestovani pres vic nez pul brna na obed za nase penize kazdej den,je sila,i to ze tam sedi asi dve hodiny

to ze jindy potkam policajty bez sviceni,nebo ze jedou s vlastnima deckama k KFC na jidlo uz neresim

rovni a rovnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hradecak primo? Ja chodil na 3.ZS v Jarosovsky ci jak se jmenovala... ;) A jak jede to Policejni auto, tak v tom baracku (dnes oranzovym) jsem bydlel!! ;)

jj, ta je asi o 100 metrů dál touhle cestou :) přesně tam jsem na základku chodil taky...

kterej barák myslíš? V tom rohovým oranžovým teď bydlí jeden můj kamarád :)

takže ty jsi originálně taky Hradečák? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikomu dneska nevyhovíš, pokud je to navíc vůz od policie, tak každy čeká, že to bude 100%, bo co není 100% to mě smolí, jak zpíval jeden hudebník. Nebudu tady nikoho omlouvat, bo ve firmě pracuje spousta ..., jen by mě zajímalo, kolik z vás stálo v zákazu nebo porušilo nějaký ten rychlostní limit či jinou dopravní značku, opravdu každý stojíte na stopnce, když už tady řešíte druhé?

Sorry, ale tohle je blabol.

Pravidla jsou dany a ze je nerespektuje i samotna policie, ktera za stejne prestupky postihuje ostatni "normalni" ridice, to je vrchol.

Policie by mela jit ve vsem prikladem ostatnim, ale jakej muze mit respekt, kdyz sama nedodrzuje zakladni pravidla?

Ne ze prislusnik policie musi v pripade postihu projit spravnim rizenim, tresty by meli byt pro vykonavatele zakona mnohem tvrdsi.

Bohuzel mam 2 kamarady policisty a musim rict, ze jako za policisty se za ne stydim. Oba bez rozdilu zneuzivaji sve postaveni. Holt tezka arogance moci.

Dokud se tohle nezmeni a nezmeni se tim padem nahled na ceskou policii, nebude to lepsi.

EDIT: A ze to jde je videt treba ve Skandinavii, bez rozdilu jestli ve Svedsku, Norsku nebo Finsku. Ostatne ono staci zajet do Nemecka nebo Svycarska, uz tam je videt sakra rozdil.

Specialne tam najezdim tisice km rocne a prestupky policie bych mohl spocitat na prstech jedne ruky. Tech pet prstu mi v CR nestaci ani na den jezdeni po Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ale taky je třeba dodat, že v německu či na západě je plat policisty takový, že si to prostě neriskne přijít o takovou práci k vůli blbosti. Jo a co se týče toho jak se policisté chovají, či jak jednají, každy se může přidat a dát ruku k dílu a napravit reputaci, tady si každy pěkně plká, co všechno má policie dodržovat, no jen by mě zajímalo, kdo z vás dodržuje vše jak se má, že by všichni? No a když se vám to nelíbí, tak proč s tím nic neděláte? Kecá se keca, ale skutek utek. To se bojíte, že by se vám něco stalo? Vždyť každý bulvární plátek si to rád otiskne. Pánové, na toto téma bysme mohli debatovat na hodně dlouho a stejně se nic nezmění a nepočítám, že v nejbližší době něco měnit bude. Nedělejme z policistu nadlidi a moralisty, společnost v ČR je celkem v úpadku a i k policii se berou tito "upadlí" lidé. Nadávat se na bezpečnostní složky bude vždy, i kdyby byly naprosto 100%, jelikož mají v pravomoci brát chechtáky a co si budeme povídat, to se nikomu nelíbí. Takže takové věci, jako toto ne, a tak by se to dělat nemělo, je naprosto zbytečné.

tu zdsamsc: To se mě líbí nejvíce, daně. Daně platíme všichni, ano i my policisté, to je překvápko, co? Takže pokud si jedou na jídlo, tak to jde i z jejich daní. To, že jim to tolerují nadřízení, že si cestou na oběd dělají výlet Brnem je už druhá věc, ale jak vidno, nikdo z vás s tím nic nedělá, proč? Když se vám něco nelíbí, to nejjednoduší je si podat stížnost, kterou prověří nadřízení či inspekce.

Takže pokud se vám nelíbí protiprávní - přestupkové jednání některých policistů máte možnost si stěžovat. A né jenom mluvit, támhle jsem viděl toho jak parkoval tam, kde se parkovat nesmí a včera mi za to dal dva litry flastr. Jen nezapomínejte na to, kdo co porušuje z vás. Hádám, že tady není jediný svatoušek. A jestli jo, tak se mu omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ta je asi o 100 metrů dál touhle cestou :) přesně tam jsem na základku chodil taky...

kterej barák myslíš? V tom rohovým oranžovým teď bydlí jeden můj kamarád :)

takže ty jsi originálně taky Hradečák? :)

Oranzovy ci merunkovy od policejniho auta vlevo. Tata tveho kamose byl ne jeste je taxikar a mel zigulika, vozil nas na Jitku tenkrat! :)

Originalne jsem Hradecak, do 8 let jsem tam bydlel... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oranzovy ci merunkovy od policejniho auta vlevo. Tata tveho kamose byl ne jeste je taxikar a mel zigulika, vozil nas na Jitku tenkrat! :)

Originalne jsem Hradecak, do 8 let jsem tam bydlel... ;)

Tak když pojedeš někdy svým rodným městečkem, tak se můžeš zastavit :-)

S taxíkem máš samozřejmě zase pravdu, akorát změnil trochu vozový park, ale na tu Jitku myslím stále jezdí nejčastějc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jargoon: Tak si to procti jeste jednou...

O tom, ze byl tu byl kazdej svatej tu neni zminka, jen o tom, ze kdyz uz nedodrzuje zakladni predpisy ani policie se sluzebnima autama (tudiz perfektne na ocich vsech), je to uz v tyhle republice fakt spatny...

A argumenty typu ze v Nemecku nebo jinych zemich je plat policisty jinde (coz skutecne je), a proto si tam prestupky policista nedovoli, tudiz tady je to vlastne ospravedlnitelny, je opravdu vysmech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...