Přejít na obsah

Policie na zákazu zastavení


MichalDvorakCZ

Doporučené příspěvky

no a co jsi proto udělal ty, aby bylo u pčr lepší, pojď nabíráme, dostaneš vysoký plat, odměny, vyfasuješ vumla, klepeta, kalhoty, polobotky, ponožky, košili, novou bundu s reflexním nápisem POLICIE, pěknou čepici, aby jsi nedostal úpal a také si zapůjčíš služební vůz a můžeš parkovat a jezdit jako slušný policista a ty zlé můžeš oznamovat. Tady ty třídní boje mě fakt přestávají bavit. Jedni to a druzí zase ono. Ano, u PČR by se takhle jednat nemělo, ale vzhledem k tomu, že každý kraj, potažno okresní ředitelství má své vlastní interní předpisy a nařízení, takže se nedivím, že jedni dělaji to a druzí ono a je v tom takovýhle bordel. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak nikdo není svatoušek a ti co se nejvíc ozývají dělávají také největší bordel!!! Protože ti slušní drží hubu a krok. Bohužel, slušný člověk se obrní velkou trpělivostí a raději se nedohaduje, což v některých případech je špatně. Ale jak jsem psal v jiném příspěvku, vzhledem k tomu co se k PČR nabírá v současnosti, no, raději nemluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blizard: Tak predpokladam, ze kdyz jsi sel k policii, mel jsi proto dobry duvod a zaroven jsi vedel, co ta prace obnasi a za kolik to budes delat.

Ze jsou policisti nedoceneny a je to rizikova prace je fakt, o tom se nema cenu dohadovat, porad to ale neznamena, ze to ospravedlnuje jejich prestupky.

Kamaradka je chirurg-operater. Ze by si treba nebrala na sal rousku, protoze jeji plat je polovicni nez by byl v Nemecku? Asi ne.

Na druhou stranu, kdyz se to nekomu nelibi, at jde jinam.

Nejak mi unika, co myslis tridnima bojema. O zadnej boj tu nejde, jen poukazuju na to, ze nekdo pravidla dodrzovat musi (ze je nedodrzuje je vec jina a mel by byt za to potrestan, o tom zadna) a pak jsou tu nekteri policisti (a bohuzel to neni jen vyjimka), kteri vymahaji dodrzovani pravidel, ale sami na to kaslou, protoze "muzou". O nic jineho mi nejde.

A co jsem udelal ja? Zkusil jsem to jednou.

U McDonadla na Evropsky v Pze parkoval sluzebni policejni vuz na miste pro invalidy. Podotykam, ze parkoviste bylo prakticky prazdny, ale z mista pro invalidy je to nejbliz ke vchodu. Uvnitr jsem videl dva mlady policisty, tak kolem 30 let, pochutnavajicimi si na burgrech. Jen jsem tak prohodil, jestli jim to neni blby stat na invalidech, notabene sluzebnim autem.

Odpoved me sokovala - co ze si to pry dovoluju, co je mi do toho a at se okamzite legitimuju. Az kdyz jsem pozadal lidi okolo o pripadne svedectvi a zacal se ohanet paragrafy a pravnikem, sebrali si beze slova svoje veci, jidlo nechali na stole a zmizeli k autu. Na parkovisti zanechali kousky prednich pneu (Felicia Combi) a rychlosti zjevne vetsi nez v tom miste predepsanych 50km/h zmizeli.

Co z toho vyplyva? Jsem z takovych aktivit radne vylecen. Policie sice ma na autech "Pomahat a chranit", ale buzerace je vice nez bezna. Vicemene o nic neslo, ale ja bych to oznacil za zneuziti pravomoci verejneho cinitele. Resil jsem to pak jen tak ze zajimavosti se svym kolegou, pravnikem, a pry jsem to nemel nechat jen tak a mohl jsem si na nich poradne smlsnout.

Proc bych to delal? Co z toho? Jen tak pro srandu? Na to nemam cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale tohle je blabol.

Pravidla jsou dany a ze je nerespektuje i samotna policie, ktera za stejne prestupky postihuje ostatni "normalni" ridice, to je vrchol.

Policie by mela jit ve vsem prikladem ostatnim, ale jakej muze mit respekt, kdyz sama nedodrzuje zakladni pravidla?

Hehe, tak by mě zajímalo, jak by se občan, který se stal obětí tr. činu (např.) tvářil na to, když by policisté k případu dorazili např. za hodinu a to jen proto, že 50 minut hledali místo na parkování (což např. v centru Prahy není problém!). Stejně tak by toto platilo pro hasiče a RZS. Fakt je možná zapotřebí nejdříve myslet a až potom psát. Samozřejmě mám na mysli jen odůvodněné případy.

P.S.: Pokud mi oči dobře slouží, je na té 1. fotografii cedule jako kráva s nápise reserve pro vozidla Policie ČR, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, tak by mě zajímalo, jak by se občan, který se stal obětí tr. činu (např.) tvářil na to, když by policisté k případu dorazili např. za hodinu a to jen proto, že 50 minut hledali místo na parkování (což např. v centru Prahy není problém!). Stejně tak by toto platilo pro hasiče a RZS. Fakt je možná zapotřebí nejdříve myslet a až potom psát. Samozřejmě mám na mysli jen odůvodněné případy.

P.S.: Pokud mi oči dobře slouží, je na té 1. fotografii cedule jako kráva s nápise reserve pro vozidla Policie ČR, ne?

Doporucil bych ti poradne si precist co jsem psal a pokud to nutne potrebujes, zamyslet se nad tim sam, nez neco napises.

O jizde k pripadu apod. (tedy oduvodnenych pripadech) nebyla rec - o tom se prece nema cenu bavit, ne???

Nemyslim si, ze parkovani na mistech pro invalidy na jinak poloprazdnem parkovisti (viz. pripsevek vyse) je "oduvodneny pripad". Kdyztak mi to prosim vyvrat, rad se poucim.

Zrovna tak ma reakce nebyla nikdy vztazena na to foto na zacatku tohoto vlakna - ale obecne jako komentar na vseobecnou situaci tykajici se policie v CR.

Priste by bylo lepsi cist pozorneji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim,polovicka lidi stejne jezdi vic nez 50km/h, stejne popstava na zakazech apod a hraje se tu na hrdiny, kdyz uvidi, ze policie nekde zastavila ci jela o neco rychle...kdyby se kazdy staral sam o sebe lol

Od toho tady ma byt policie, aby tyhle lidi eliminovala. To ze na to infrastruktura nestaci je vec jina.

Uvedomuje si vubec nekdo, ze za nehody muze z 90% to, ze se vzdycky najde nejakej borec, kterej nemusi/nechce/neumi dodrzovat pravidla? Cetl nekdo ty statistiky a vyzkumy?

Vinco, az te nekdo sunda na krizovatce na cervenou a rozseka te na maderu, bud v klidu a nezlob se, vzdyt skoro kazdej nekdy projedu tu cervenou, ne?

Typicky ceskej postoj, sam na svojem pisecku... :feve:

Ono je to vlastne jedno, az bude nejakej sasek stat u tvyho baraku tak, ze se k tobe nedostane zachranka, nezoufej a nezlob se na nej.

Vzdyt on vlastne nic neudelal, stava tak dokonce i samotna policie!!! Tak co? Hlavne ze se vsichni ostatni starali jen o sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucil bych ti poradne si precist co jsem psal a pokud to nutne potrebujes, zamyslet se nad tim sam, nez neco napises.

O jizde k pripadu apod. (tedy oduvodnenych pripadech) nebyla rec - o tom se prece nema cenu bavit, ne???

Nemyslim si, ze parkovani na mistech pro invalidy na jinak poloprazdnem parkovisti (viz. pripsevek vyse) je "oduvodneny pripad". Kdyztak mi to prosim vyvrat, rad se poucim.

Zrovna tak ma reakce nebyla nikdy vztazena na to foto na zacatku tohoto vlakna - ale obecne jako komentar na vseobecnou situaci tykajici se policie v CR.

Priste by bylo lepsi cist pozorneji.

Pokud to myslíš obecně, bylo by třeba toto zdůraznit, aby se v tom tvém literárním eposu bylo možné orientovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, tak by mě zajímalo, jak by se občan, který se stal obětí tr. činu (např.) tvářil na to, když by policisté k případu dorazili např. za hodinu a to jen proto, že 50 minut hledali místo na parkování (což např. v centru Prahy není problém!). Stejně tak by toto platilo pro hasiče a RZS. Fakt je možná zapotřebí nejdříve myslet a až potom psát. Samozřejmě mám na mysli jen odůvodněné případy.

P.S.: Pokud mi oči dobře slouží, je na té 1. fotografii cedule jako kráva s nápise reserve pro vozidla Policie ČR, ne?

Takze na miste,kde je fotka vyfocena je parkoviste pro vozy PCR, ale jak vidis,parkoviste je vyznaceno bilou carou (stani sikmo) >>> proto Policie nema na ZLUTE CARE CO DELAT !!!!!!!! Dale, to, ze obcan ceka na policii treba hodinu je u Ceske Policie uplne normalni (z vlastni zkusenosti) a neni to kvuli hledani mista na parkovani. A navic od toho je macajek, ktery zapnu, kdyz stojim kde nemam >>> hlavne z duvodu, ze obcas pPCR stoji na mistech,kde OHROZUJI PROVOZ NA KOMUNIKACI. :aggressive:

A plne souhlasim s Maverick >>> taky jsem zazil par situaci, kde PCR zneuzia sve situace a kdyz po nich zacnete hazet paragrafy, radsi se stahnout,protoze oni tem paragrafum sami nerozumi. :aggressive:

Dale jsem natocil dalsi dukaz, jak policta na motorce predjizdi kolonu aut mezi pruhy? Asi tam jediny videl dalsi pruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...