Přejít na obsah

7.sraz SKODAHOME.cz


PTiCA

Doporučené příspěvky

hlavně žádný fotky.. a Bobik má zákaz vymýšlet historky z páteční popůlnoční akce u kufru mého auta lol

jinak to samozřejmě bylo úžasný, lidi co přijeli a personál kempu.. opravdu jsou to SUPER lidi !! tam se člověk může cítit jako DOMA.. :palec:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kufrz auta se absolutně nic nedělo, akorát jeden pán nám tam furt sliboval že nám pustí nějakou písničku, či co, na nootebooku a ono ne a ne, ale určitě to bylo technickou závadou. Jinak sem nakonec uplně zapoměl se odpoledne u tebe stavit pro ty parkovačky....tak třeba na jaře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem taky doma...sem to vzal ještě trošku oklikou. Každopádně super, teď si jdu ohřát pizzu, co jsem si dovezl z Turnova :smich: Jinak obsluha v hospě opět nezklamala, na toho týpka se prostě může člověk spolehnout lol

Editováno: , autor: SKAJA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz: ty woe, v sobotu hned jak si přejel tak ti říkám, jestli si dovezl ty objednané loupáčky a tys mě s jablkem v ruce poslal do hajzlu....ty jsi pěknej sígr, že si už ani nepamatuješ komu nadávaš....to ti ta tchýně dala v patek večer dobře zabrat. lol

odjel sem odpoledne s Bobíkem

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...