Přejít na obsah

Výběr autorádia s DVD a vysouvacím LCD panelem


Doporučené příspěvky

Zdravím všecny....

dneska za mnou přišel kámoš, že by si k vánocům (nějak předbíha frajer jeden vánoce za 3 měsíce a už si vybírá dárky- no to jen taková vložka) rádio s DVD a vysouvacím LCD panelem. Jelikož si nejsem moc jistej která značka nebo kterej typ je dobrej a kterej ne tak jsem chtěl požádat o pomoc Vás (znalce) kteří se v tom vyznáte líp než já. Nějaký speciální přáí nemá jen aby to bylo kolem 20tis. (asi dostal dotaci od babičky :D:p ). Tak bych byl rád kdybyste napsali Vaše zkušenosti a rady jak a co vybrat pro potěšení sluchovodů i očí. :):p

Předem moc díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na tohle http://eonon.cz/index.php?page=item&ida=0002

maj tam rádia cca od 6tis a umí to TV, DVD, BLUETOOTH, atd.

Taky o něčem takovým přemejšlím... Jestli to někdo znáte tak budu rád za zkušenosti.

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!je to čína,sice jsem je tu tehdá v jednom tématu obhajoval,ale koupil jsem od carmultimedia a pohořel jsem!

Radio se dobře ovládá,hezky vypadá a hodně umí.Problém byl od počátku se sekáním obrazu-muselo se znovu vypnout a zapnout,praskání v repro,cd si občas nezapamatovalo kde skončilo - navolení je zdlouhavé,po 3 reklamacích radio vráceno čekám na peníze - snad dojdou!

osobně půjdu do 1DIN do toho BEAT!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi sem vybral...me osobne se libi ten ALPINE a tomu dotycnemu pro kteryho to je se libi taky takze je to asi jasny....jeste k tomu chce Couvaci kameru....mate s tim nekdo nejaky zkusenosti???

Jeste mam otazku....ma ta Alpinka moznost pripojit Flash disk?Nebo tam musi byt nejaky pridavny modul?

Editováno: , autor: luckies
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to vypada docela zajimave ale co je to zac???Nejaky specifikace nebo nejaky reference o provozu...

Nebo mate jeste nekdo nejakou zkusenost s couvacima kamerama?Hlavne ne do narazniku(nechce tam vrtat a me se to taky nechce delat ;) ).

Editováno: , autor: luckies
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se z toho kluka asi po....ze jsem se na to nevykaslal....az to bude mit tak to chce dat misto ty prihradky a prihradku dat nahoru na misto kde je ted radio....vubec nevim jestli to jde vyndat a jak?Nevite nekdo jak?abych mu nemusel rozebirat celou palubku (do toho fakt nejdu). Nemate nekdo nejaky fotky nebo alespon napsat par slov jak se to vynda a nasledne pridela nahore???

Predem moc diky budu velkym dluznikem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to vypada docela zajimave ale co je to zac???Nejaky specifikace nebo nejaky reference o provozu...

Nebo mate jeste nekdo nejakou zkusenost s couvacima kamerama?Hlavne ne do narazniku(nechce tam vrtat a me se to taky nechce delat ;) ).

Kamera CMOS integrovaná do rámečku pod SPZ. Technické údaje: - 1/3" CMOS snímač - PAL/NTSC - vodotěsná ( IP 67) - minimální osvětlení - 1 lux - snímací úhel 150 st. - napájení 12V/50mA - pracovní teplota -10 - +46 st.C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm to je dobra pripominka...asi mu to necham jak to je....ono to zas tak vycuhovat do vetraku nebude....

A jeste mam otazku?

Prehraje ta Alpinka videoklipy ve formatu *.mpg *.avi nebo taky *.vob *.mkv?

Předem moc díky...

Editováno: , autor: luckies
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...