Přejít na obsah

Budíky - výpadky, nefunkční


Dalik

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem,

tak tu máme jaro a budicky uz mi zase nejdou, zkousel jsem to prepajet a porad nefunguji. Uz je to opravovany tolikrat, ze se vyhral ten plast a utrhli se mi i ty medeny privody ktere maji byt pod tema packama od svaba... zkousel jsem to tedy ubrousit a napajet kousek dal, ale nemam na to nervy. Dokazal by to nekdo opravit do 1 dne? jsem z usti nad labem. Diky moc :help: :help: :help:

Editováno: , autor: ToonyCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Hola....takze....taktez mne padly vsechny 4 budiky a 5 kontrolek.

Mam to opraveno svepomoci, pokud chcete nekdo detaily, tak pres PM, abych nebral Mifiimu ksefty:)

Nutne predpoklady jsou pajka, cin, kalafuna...:)

Zdravim Stepo ,mam asi rovnaky problem ako ty v r.2007,budiky raz idu ,raz nie,na plosaku som nenasiel ziadne prerusene spoje.Robim rozborku - sborku pristrojovej dosky a nic nepomaha.Ked rozpojim lavy - modry konektor,znova pripnem,tak pri rozsvieteni 5 kontroliek idu budiky,ked nebliknu kontrolky po pripojeni konektoru,tak budiky nefunguju.Prosim o radu co si nasiel ty - ako si vyriesil problem?.Mam AEE 1,6 55kW,r.v.1999.

Prajem prijemny den.

S uctou Franto

e-mail: tibor35@gmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
Návštěvník

ja tu mel jeden krasny kousek - nekdo z HK mu to opravoval, ale neuspesne a tak jsem se tomu sel podivat na zoubek a co me cekalo :smich:

na odstrel :blbec:

podarilo se, ale mel jsem chut neco udelat, ale nevim uz co lol

post-3876-048523900 1285592257_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....kdyz vidis co jsou lidi schopni udelat s budikama.. :feve: Uvedomuje si vubec majitel jak riskuje kdyz nekomu sveri do opravy tento dil a pokud se na tom nekdo uci letovat ,tak treba uz s autem ani neodjede a tech starosti to uvest do funkcniho stavu.Nu nekdy zustava rozum stat co lidi udelaji , aby usetrili par korun.Myslim si ze u benzinky nechate za jednu nadrz vic,nez za kvalitni opravu tacho se zarukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenasiel som nikde na foru jak sa to robi, a co presne treba urobit. Tak pridavam odkaz na stranku kde to je vsetko pekne popisane - pricina aj sposob odstranenia zavady na novsych autach.

http://darkbyte.bloguje.cz/664461-rucicky-nam-spadli.php

Konečne sa našiel niekto komu nejde o prachy , ale o to ako pomôcť.

Na toto slúži fórum a nie na reklamu jak niekoho ošklbať !!!!

Vďaka:-)

Editováno: , autor: Blackedition
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ach jo, hlásím se taky k postiženým s haprujícíma ručičkama. Zatím jen mírně a to na palivoměru. Při zapnutí zapalování ručička kmitá u dorazu a pak se teprve pohne. A někdy taky ne a třeba až na druhý třetí pokus. Připojuji video. Víte někdo z elektrozkušených, co s tím ?

Díky za odpověď.

post-6633-0-48681400-1297442463_thumb.jp

Rucicka palivomeru.wmv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Potreboval bych taky jednu malou radu, kde hledat pricinu.

Abych to nastinil, tak me nedavno taky padaly rucicky. Ovsem dle rad na netu jsem preletoval dane soucastky a vymenil pro jistotu i kondiky. Ovsem na poprve me budiky za dva dny o5 spadnuly. A tak jsem propajel vic veci najednou a slato se to, ze me vsechno nastesti jede, krome teloty motoru.

Ta kdyz mam motor studeny, tak me z nejakeho duvodu ukaze 130C a kdyz pak jedu, tak rucicka za chvilku spadne na slabich 90C. Ovsem to je behem asi 4 minut, kdy motor nema jeste teplotu 90C, takze me to proste z casti ukazuje opacne, a pak se to proste zastavi na te 90C i kdyz uz jedu treba delsi dobu :feve:

Jsem z toho cely nestastny, protoze tu hlavni zavadu jsem odstranil, ale s touhle si nevim rady.

Proto bych potreboval pomoct, na co se mam konkretne zamerit?! Nemam tucha co by mohlo zpusobovat takovu divnou zavadu rucicky.

Jinak vsechno prave funguje tak jak ma.

Jako malej jsem chodil do elektrokrouzku,takze zaklady atd nejake mam. Jen bych potreboval popostrcit spravnym smerem :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

zrejme vadnej servo motorek, ted jsem menil vcera dalsi a jak tak koukam uz zadny nahradni nemam, jde o to ze pokud casto a nespravne stahujes raficku ukazatele porusis si motorek.

Pri kazdem zapnuti zapalovani se vsechny servo motorky kalibruji do nulove polohy, pokud motorek nedosahuje dorazu tak kmita jeho raficka 8 vterin a pote zacnou byt teprv vsechny pripraveny.

Pracuji na jejich oprave, jinak nelze je nahradit z budiku facelift, kde maji opacne vynuti vcetne zapojeni, mozna dojde k vymene strev bez statoru a vynuti :)

post-3876-0-48450700-1299791560_thumb.jp

post-3876-0-93621600-1299791594_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju moc za rychlou odpoved ;) Rucicky jsem sundaval vzdy tocenim proti smeru a pritom jsem je tahal nahoru. Ovsem unava materialu je mozna. Zkusim se na to zamerit a kdyztak to rozdelam, no pokazit uz stejne neni co, tak to vyzkousim.

me prave napadlo leda to, jestli jsem treba pri tom preletovani nesletoval neco dohromady, nejake 2 cesty nebo tak neco. Ale to by zase bud nejelo vubec a nebo by se to nijak nehybalo, si teda myslim..?!

Jestli an to prijdu, tak dam vedet. Nejspi si udelam o vikendu zase akci a rozdelam to :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Budíky - výpadky, nefunkční

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...