Přejít na obsah

Blíží se vánoce


Standis

Doporučené příspěvky

já už mám po Vánocích...já jsem si koupil auto :D ...jinak..brácha dostane kuchařku, aby v jeho novém bytě nezdechl hlady, otec dostane centrál, máti to ještě bohužel nevím (to je vždycky největší oříšek)...a strýc dostane buď model "rosničky" nebo tu spzku se jménem :) ..přítulkyni nemám..takže v tomto směru Vám výhodu :D ...a abych nezapomněl na "auto" bohužel ještě nemám jméno :( tak to bude ošizeno, protože momentálně je v harmonogramu naplánován nový PC :)

Editováno: , autor: Krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty blaho, je mi ňák blivno když v září vidím vánoční kolekce v krámech, ale že uvidím v září chlapy ve škoda fóru jak plaší s vánocemi, sorry to nežeru

:ble:wallbash:kol9 . Kurňa vždyť vánoce jsou už za pouhého čtvrt roku, to nestihnete tu komerční honičku co je kolem tohohle komerčního "svátku" protože o lásce k bližnému svému to už dávno není a vy jste jasným důkazem. Pánové a co velikonoce nedáte nějakou pentli na anténu, a plato vajec dozadu na plato?

Týýýý bláho no tohle mě bourá, už ani na škoda fóru nemá člověk klid od sraček, dopytle neřeknu v prosinci, ale září????? kol6:rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, kupovat hmotné věci dárky, sorry magor nejsem ;)

Je mi 35 let a přiznám se vánoce mě čím dál víc serou kvůli tý komerci, bohužel jelikož mám dva prcky 4 a 5 let tak je nemůžu ignorovat, jen mě točí ten bordel kolem, ale že je budu řešit na škoda fóru, sorry, ale to mi hlava nebere a opravdu mě to rozpaluje.

Jo a ještě k pokrytectví kolem vánoc, jak se lidi předhánějí a předvádějí v hodnotách a množství dárků na vánoce. Manželce kupuju jen nějakou opravdu malou a co nejlevnější ptákovinu a ona má "nařízeno" to samé, naštěstí to chápe protože taky odmítá platit v období vánoc několikanásobné ceny za běžné věci které se dají proměnit v dárek. A dárky si dáváme po celý rok protože se milujeme po celý rok a nemusíme si lásku předvádět v období vánoc kupováním předražených dárků.

Vánoce jsou o tom jak se sejít s rodinou popovídat si atd atd, ale určitě ne o vyhazování peněz. Takže ono i to auto dostává řádnou péči po celou dobu co mi slouží a ne pokrytecky jen k vánocům.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, kupovat hmotné věci dárky, sorry magor nejsem ;)

Je mi 35 let a přiznám se vánoce mě čím dál víc serou kvůli tý komerci, bohužel jelikož mám dva prcky 4 a 5 let tak je nemůžu ignorovat, jen mě točí ten bordel kolem, ale že je budu řešit na škoda fóru, sorry, ale to mi hlava nebere a opravdu mě to rozpaluje.

Jo a ještě k pokrytectví kolem vánoc, jak se lidi předhánějí a předvádějí v hodnotách a množství dárků na vánoce. Manželce kupuju jen nějakou opravdu malou a co nejlevnější ptákovinu a ona má "nařízeno" to samé, naštěstí to chápe protože taky odmítá platit v období vánoc několikanásobné ceny za běžné věci které se dají proměnit v dárek. A dárky si dáváme po celý rok protože se milujeme po celý rok a nemusíme si lásku předvádět v období vánoc kupováním předražených dárků.

Vánoce jsou o tom jak se sejít s rodinou popovídat si atd atd, ale určitě ne o vyhazování peněz. Takže ono i to auto dostává řádnou péči po celou dobu co mi slouží a ne pokrytecky jen k vánocům.

Přesně tak. Taky tohle šílenství nechápu. Obchodníci spoléhají na lidskou blbost. Berou se obchody útokem a nakupuje se to, co by se jinak nekoupilo. Co potřebuju kupuju během roku a nečekám na datum v kalendáři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som tiez vcera spravil autu predcasne vianoce. som ho poctivo vyumyval, vsetky lemi dveri, kufra, z vnutra vycistil. dneska som tempom prelestil vsetky drobne skrabance a chcel som este casom farbou pozatierat hlbsie odreniny na karoserii.

fabula jedna sa mi dneska odvdacila tym, ze nenastartovala. bolo pocut ako si pekne cuca benzin, pastorok tocil motorom, ale auto nechytilo. sem tam sa stalo ze chytilo ale to tak na pol sekundu a zdochlo. jeden znamy zhodil kryt motoru, poprehmataval kable od vtedy ide na brnk. auto je tesne po vymene rozvodov, oleja, filtrov a servisnej prehliadke, tak by malo byt v dobrej kondicii. zajtra budem musiet ist do servisu nech mi z rj povedia kde je chyba. :aggressive:

Editováno: , autor: moldow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

murder: tady nejde o žadnou komerční honičku. A hlavně tu nikdo nečeká na vánoce, pokud by jsi si všiml, tak většina koupila už teď a jen to sem napsali. tak jsem nazval téma,že se blíží vánoce,no bóže, snad je jedno jak se to jmenuje. Nikdo tě nenutí to číst a kupovat něco a psát nám o tom. A pochybuji, že si tady budeme dokazovat co kdo koupil dražšího, je to každýho věc. Jen tu píšem co jsem si koupili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v pohodě já mám na anténě pentle na velikonoce, bóžínků. Jsem rád, že jsou tady i chápavější. Jó a co takhle téma blíží se konec světa? Ten bude taky a asi né tak komerční jako ty slavné vánoce. Jo neboj už to tady číst nebudu, jen ještě poslední otázka a co téma o pletení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, kupovat hmotné věci dárky, sorry magor nejsem ;)

Je mi 35 let a přiznám se vánoce mě čím dál víc serou kvůli tý komerci, bohužel jelikož mám dva prcky 4 a 5 let tak je nemůžu ignorovat, jen mě točí ten bordel kolem, ale že je budu řešit na škoda fóru, sorry, ale to mi hlava nebere a opravdu mě to rozpaluje.

Jo a ještě k pokrytectví kolem vánoc, jak se lidi předhánějí a předvádějí v hodnotách a množství dárků na vánoce. Manželce kupuju jen nějakou opravdu malou a co nejlevnější ptákovinu a ona má "nařízeno" to samé, naštěstí to chápe protože taky odmítá platit v období vánoc několikanásobné ceny za běžné věci které se dají proměnit v dárek. A dárky si dáváme po celý rok protože se milujeme po celý rok a nemusíme si lásku předvádět v období vánoc kupováním předražených dárků.

Vánoce jsou o tom jak se sejít s rodinou popovídat si atd atd, ale určitě ne o vyhazování peněz. Takže ono i to auto dostává řádnou péči po celou dobu co mi slouží a ne pokrytecky jen k vánocům.

"SVATÁ SLOVA"

Asi bych to neřekl lépe :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen by mě zajímalo, proč sem Ti, co tuto diskuzi odsuzují a v podstatě i vánoce, sem něco píšou? Přeci když mě to nezajímá, nečtu , nepíšu, nezajímám se :kol-64:

A lituju Murdera...v 35 letech takovej postoj a názory....co k tomu dodat.....snad asi radši nic...

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nic, kupovat hmotné věci dárky, sorry magor nejsem ;)

Je mi 35 let a přiznám se vánoce mě čím dál víc serou kvůli tý komerci, bohužel jelikož mám dva prcky 4 a 5 let tak je nemůžu ignorovat, jen mě točí ten bordel kolem, ale že je budu řešit na škoda fóru, sorry, ale to mi hlava nebere a opravdu mě to rozpaluje.

Jo a ještě k pokrytectví kolem vánoc, jak se lidi předhánějí a předvádějí v hodnotách a množství dárků na vánoce. Manželce kupuju jen nějakou opravdu malou a co nejlevnější ptákovinu a ona má "nařízeno" to samé, naštěstí to chápe protože taky odmítá platit v období vánoc několikanásobné ceny za běžné věci které se dají proměnit v dárek. A dárky si dáváme po celý rok protože se milujeme po celý rok a nemusíme si lásku předvádět v období vánoc kupováním předražených dárků.

Vánoce jsou o tom jak se sejít s rodinou popovídat si atd atd, ale určitě ne o vyhazování peněz. Takže ono i to auto dostává řádnou péči po celou dobu co mi slouží a ne pokrytecky jen k vánocům.

čéče já s tebou chlape souhlasím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...