Přejít na obsah

cip imobiliseru


Dominator_88

Doporučené příspěvky

jj. u nás je klíčník a ten šupne původní klíč do čtečky a ta mu vypíše přesný typ čipu

má i tabulky podle auta/ roku

správnej prodejce by měl umět poradit a vědět co prodává - ale v CZ to tak nefunguje :(

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mista, kde se kovova cast klice (ta co se strka do zamku) vleva do plastove je u orig klice na kovove casti vyrazeno pismeno. Mrkni co tam mas vyrazeno a z toho lze primo odvodit generaci imobilizeru:

F: generace 1 (pevny kod)

W: generace 2 (plovouci kod)

W3: generace 3 (plovouci kod)

Pricemz generace 3 je zpetne kompatibilni s generaci 2.

Pak napis jestli ty kapsle od rakso za neco stoji...

Zdravi J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vasa: s tim Audi je to divny, s tim transporterem je to mozny jestli byl klic pozdeji dokupovan, protoze jak jsem psal je zpetne kompatibilni.

@Dominator: To "W" by bylo na te strane co mas napsano FAB vyrazeno v tom tmavem kolecku. Jestli tam neni nic (nebo F), mas asi nejspis generaci 1, a to ti pak podle me nepujde ani jedna z tech kapsli od Rakso.

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nermuzu si pomoct, to oznaceni tak skutecne musi sedet.

Ten t4 bude podle me mit asi prece 3ti generaci imobilizeru. Nekde jsem cetl ze se do busu davala od 05/1999.

Nebo vymena zamku. U vw by v tom nemeli mit bordel.

Odkud vis ze to neni 3ti generace imobilizeru?

Za audi bych ruku do ohne nedal, ale melo by to byt stejne.

Generace >3 oznaceni neznam. Treba je W profil klice nebo ja fakt nevim...

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak nevim ja tam nic nemam :( bud sem slepej nebo se to uz osoupalo.... tak obednam imo 2gen a uvidime... Mate nekdo zkusenosti s tim dalkovym ovladani od Rasko.cz?

Ahoj, to DO od Raksa mám už měsíc a zatím si ho nemůžu vynachválit, je to prostě super věcička :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano montoval jsem si ho sám. Montáž není moc složitá (jde o připojení 6 drátů), ale je dost pracná ,,kdo si rád hraje, tak mu to nevadí,, :) . V balení DO je přiložen návod na montáž do Octy, ale já jsem spíš postupoval podle návodu co napsal rolbař: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=33857

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si dalkový 1. Psal jsem i Raksovi, jaký je rozdíl mezi tím druhým a napsal mi, že to dálkové 1 je jeho český výrobek a to druhý dražší DO je nějaké cizí. Jinak součástí dodávky jsou 2 vystřelovací klíče a v nich už jsou namontované nevybroušené planžety. Takže pak stačí jenom si je nechat vybrousit (to byl taky porod, někoho sehnat kdo to dělá), předělat tyčinku imobilizeru a můžeš směle jezdit a zamykat a odemykat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...