Přejít na obsah

Problém s výhřevem sedačky


Luky15

Doporučené příspěvky

Nevíte co může mít za příčinu, že mi od včerejška přestala vyhřívat jedna řidičova sedačka? :feve: Díky předem za info.

tak tak asi dečka, já se chystám rozdělat sedaldo a opravit si to sám, snad se to povede a pokud ne tak koupím novou :-) jedna dečka stojí asi 2115,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak jsem zvědavej, na vw clubu je jeden kluk prodává za 2500,- obě dečky a jsou orig. koncernové, podle mě prodá i 1kus.

nevzpoměl by jsi si prosím Tě kde jsi to přesně našel a dal jsem odkaz, juknul bych se na to a pokud bych to neopravil tak bych to od něj koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdarec, měl jsem to stejné, sedačka spolujezdce jela, ale u řidiče ne, zkusil jsem proměřit zda tam jde napětí a to bylo OK, tak jsem kuchnul sedačku a byl přepálená drátek v dečce, ono když se to používá čato a naplno tak to hoří, stačí to spájet a máš pokoj. už to mám vic jak rok opravený a stále jede.

Chalani ja mam to isté. Vyhrieva len spolujazdcova sedacka... nemoze tam byt len nejaky zly kontakt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Chystám se na opravu sedáku k www.autosedadla.cz mám prodrenou látku na sedáku plus opravit militan sedáku - celkem nemoc polokožených sedaček jak jsem tak koukal.

Chci si tam nechat i opravit výhřev nejde mi opěradlo dělají to za 500 což si myslím super cena!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...