Přejít na obsah

Exkurze BMW Dingolfing, 15. června SRAZ ve 12:00


Doli

Doporučené příspěvky

Skajo, my víc jak 180-190 nejeli, ale máme taky dost kW - celých 128, ale proti tobě o polovinu hmotnosti navíc- 2.300kg a trochu vyšší auto, omezovač to má na 210km/h, takže jsem to na tebe ani nezkoušeli :p

Editováno: , autor: Jar_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jardo, no něco podobného bylo i v těch zprávách, napiš na ministerstvo, budou rádi, že jim to dáš vědět, at to němcům "osladíme" ;) taky.. je to pak přejde..

Škoda, že jsme přijeli na poslední chvíli a něměl jsem tu čest tě poznat a prohodit pár slov ;):(

Jinak Dolimu patří velké díky za organizaci a sehnání překladatele za super peníz :) ale přiznám se, že mě škodovka nadchla více.. možná mě to tolik nebralo, páč jsem už něco podobného viděl.. a taky škoda, že měli nějaké ty části zavřené pro veřejnost.. jako naschvál :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to fakt dobry a zajimavy, co se tyce aut ktera jsme videli, tak u me vede ta 6 v lakovne s tim modro-azuro-zlatym lakem... :-)

Dik Dolimu za organizaci a za prekladatele, puvodne jsem myslel, ze to nebude problem, ale nakonec to bylo dobre, bez prekladu bych tam cumel jak vrana...

Doli tys jel nejak strasne pomalu domu ne ? Jsme te predjizdeli a to jsme jeli max 110... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...