Přejít na obsah

Exkurze BMW Dingolfing, 15. června SRAZ ve 12:00


Doli

Doporučené příspěvky

No vypadá to stále špatně :(

Bratránek by si to sice prý nějak domluvit dokázal, ale.. bydlí asi 200km od Dingolfingu (je to něco za Norymberkem) a pro mě to znamená ve výsledku přes 600km navíc.. čas dejme tomu, že ani nepočítám :feve: tak jsme zauvažovali s Dolim, že to asi nebude vhodná volba :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou zase nějaký komplikace a já ti ani nevím, jestli je v DE motorizovanej.. naposled jsem ho viděl s 1.6kou O1, ale jetli je jeho nebo jenom v ČR na převoz rodinky, to netuším.. Ono by to možná bylo nejvýhodnější, dám mu na 400km benálu, ale nemohu mluvit za něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, moc se omlouvám, myslel jsem, že studijní povinnosti budu mít dnes za sebou do 9h, ale protáhlo se to :kol-26: až skoro do 13h, mrzí mě to, :feve: ale je super, že se Vám to vydařilo a exkurze byla super!!! :band:punk:

Jen se chci zeptat, jak jste zorganizovali tu exkurzi, je třeba se v BMW nějak registrovat, je nějaký minimální počet pro skupinu, chodí tam se skupinou nějaký průvodce? Díky za info, mějte se! :palec2:

:skoda::palec2:

Editováno: , autor: Vojta Kružliak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...