Přejít na obsah

problém s řazením


tonda_h

Doporučené příspěvky

zdravim, kolegove..mam fabku 1.4 MPI 44kw, najeto 103 000 a letos na jare jsm zacal mit problem s razenim..jde o to, ze cas od casu nejde, nebo jde jen velmi tezko zaradit urcita rychlost..vetsinou to byva dvojka nebo ctyrka, ale nekdy i jiny rychlosti..zvlastni je, ze se to deje skutecne jen nahodile, nekdy jezim cely den a neni nejmensi problem..zda se mi taky, ze se to zhorsuje s narustajici teplotou, ale to je skutecne jenom pocit..mam tam defend lock, ale nezda se mi ze by to s tim nejak souviselo..kdyz se vyskytne ten problem tak netrva dlouho, zaradim jinou rychlost, nebo to tam proste nejak "narvu" a pak uz to radi zase normalne..nekdy jde zaradit ta rychlost tezko, nekdy vubec, poste na neco narazi..nemate nahodou nekdo s necim podobnym zkusenosti, nebo netusite co by to mohlo byt?diky moc za odpoved, budu vdecnej za jakoukoliv radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolko stoji vymena lamely a pritlacaku alebo co sa este vymiena?

v lete v zapche ked som dlhsie stal na spojke a posuval sa iba povolovanim spojky tak dost smrdela.

teraz sa mi zda, ze niekedy sa chova ako pisal majitel prispevku. teda zatial sa tak chovala raz. :) sa mi udalo ze sa mi blbsie radi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, kolegove..mam fabku 1.4 MPI 44kw, najeto 103 000 a letos na jare jsm zacal mit problem s razenim..jde o to, ze cas od casu nejde, nebo jde jen velmi tezko zaradit urcita rychlost..vetsinou to byva dvojka nebo ctyrka, ale nekdy i jiny rychlosti..zvlastni je, ze se to deje skutecne jen nahodile, nekdy jezim cely den a neni nejmensi problem..zda se mi taky, ze se to zhorsuje s narustajici teplotou, ale to je skutecne jenom pocit..mam tam defend lock, ale nezda se mi ze by to s tim nejak souviselo..kdyz se vyskytne ten problem tak netrva dlouho, zaradim jinou rychlost, nebo to tam proste nejak "narvu" a pak uz to radi zase normalne..nekdy jde zaradit ta rychlost tezko, nekdy vubec, poste na neco narazi..nemate nahodou nekdo s necim podobnym zkusenosti, nebo netusite co by to mohlo byt?diky moc za odpoved, budu vdecnej za jakoukoliv radu..

A co siletbloky motoru.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já mám to samý, ale pouze u zařazení zpátečky , dvojky a jedničky, nejdřív jsem si myslel, že to může být zařízení park. aistentu, ale teď se mi zdá že to může způsobovat přítlačná pružina na šaltpáce. Někdy to jde bez problému, někdy musím znovu do neutrálu a do jedničky nebo do zpátečky a cítím přecvaknutí, než dostanu požadovanou rychlost do správný polohy.

1,4 16v , 95000km

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Cawte mam taky problem a nejde ani tak o tazke radenie ale nechcel som zakladat novu temu... ide mi o to ze dlhsie som nesedel v aute a jak som sadol a vyradil jednotku tak paka co by mala skocit do neutralu isla o dost pomalsie ked ju dam doprava a necham ist samu do N tak skoci pekne.... neviete cim to moze byt?? inak auto 1,4 mpi (44kw)

 

diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...