Přejít na obsah

Dotahovanie Okien


Eisy

Doporučené příspěvky

Cav, mam kabel KKL + VAG-COM 409.1 a chcel by som si aktivovat dotahovanie otvorenych okien po zamknuti !

Pozor nie otvaranie a zatvaranie Okien dialkovym na kluci , ale len proste zamknut, podrzat nejaku sekundu a same sa mi okna zavru!

A este keby niekto mohol napisat co vsetko sa da s tym kablom a Softom upravovat

Vdaka

(Auto : Octavia Combi r.v. 2003)

Editováno: , autor: Eisy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co sa da s tym softom porobit? okrem priklad Zamknutie auta po rozjazde + odomknutie po vytiahnuti kluca a otvaranie a zatvaranie okien cez dialkove...

teraz nemyslim diagnostiku a ine veci, len dajake skryte funkcie co sa daju aktivovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ja jsem si koupil zvlast alarm a ten ma tuto funkci, takze pri zamknuti me to dotahne okna. Jeste to umi dalsi veci, jako blikani vystraznyma pokud mas klicky v zapalovani, pak to umi pokud nezamknes auto do nekolika minut tak te to upozornuje tonem, dale samozamknuti vozu, v pripade poklesu napetu taky da vedet, spustis i houkani panic na dalku a jine veci, muzes si prodlouzit odem. i zamk. impulzy, dale zamknuti poslednima dverma, otvirani zvlast kufru pokud si to napojis, dale informaci pro tebe ze se nekdy alarm spustil v dobe kdy jsi nebyl pritomen a pod.

Pokud bys chtel neco vedet k tomu alarmu tak piskni SZ - cena alarmu je 1200 kc, plovouci kod, servisni kodovaci tlacitko :)

* ochrana dveří, kapoty a kufru

* 2-zónový otřesový snímač

* blokovaní startování

* paměť poplachu

* výstup na směrovky

* univerzální výstup na centrální zamykání

* výstup na pager

* výstup na dálkové otevření kufru

* 5 / 15 sekundový impulz pro dovírání elektrických oken (lze i pro odemk. impulz)

* tiché nebo hlasité zapínání / vypínaní alarmu

* kontrola otevřených dveří

* omezení počtu poplachu

* opoždění dveřního vstupu po zapnutí alarmu (potřebné při snímaní dveří přes stropní světlo)

* automatické znovu zapnutí alarmu

* funkce Panic

* protiúnosový systém

* aktivace posledními dveřmi

* servisní režim

* indikace poklesu palubniho napeti

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem koupil toto :

http://elektricke-ovladani-oken.alarm-anno.cz/modul-dojezdu-oken-pri-aktivaci-autoalarmu-m-03.htm

Je to vlastně kondenzátor který se impulsem nabije a jak se vybíjí tak prodlužuje zamykací čas . Jen nevím jak to přesně zapojit . lol Cosby poradíš ? lol Není mi jasný že na schématu není zapojený červený drát no a vlastně pokud by mi někdo dal radu kde a jak to nejlépe napíchnout (ve dveřích nebo dole ve sloupku předních dveří.) , byl bych vděčen :palec2:

Mám O1 L+K ,99,1.9tdi.81kw.

Díky.

post-19674-1223535001_thumb.jpg

Editováno: , autor: Brit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kondenzatorem urcite ne ;-) ale existuje spousta modulu, co prodluzuje impuls... zkus www.rakso.cz nebo www.stualarm.cz a nebo hledej na foru, je toho tu tuny ;-)

Díval jsem se na schémata a pokud jsem to dobře pochopil, tak jenotky ve dveřích mají připojených 5 hlavních vodičů, 2 na can bus, 1 na uzemnění, 1 na ovládání el. oken a 1 na zamykání. Pokud tedy komfortní jednotka posílá po 1 kabelu impulz na zamykání/odemykání (asi +12V a -12V), tak neni problem tento impulz prodloužit, ale je fakt, že to nepůjde jen konenzátorem. Nechce se mi kvůli tomu kupovat alarm a jelikož mam doma nepoužitý mikroprocesory, tak je na to asi využiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Koupil jsem si taky co Brit a dnes jsem se snažil to zapojit ale po hodině jsem to vzdal.Našel jsem stálé + co jde do zámku řidiče připojil kostru ale ty další dva jsem zkoušel všechny kombinace ale nepovedlo se.Jednou se mi pořád odemykalo a zamykalo auto potom po připojení na jiný vodič se okna zavřeli ale né po zamčení auta DO ale ihned po připojení, na DO to nereagovalo.

Pokud má někdo zkušenost jak to zapojit tak budu rád.Když jsem měřil vodiče voltmetrem tak na vodičích při zamčení nějaké impulzy byli ale napětí nevyskočilo na více jak 3V a to pro nabytí kondenzátoru a sepnutí relé je dost málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, mam octaviu 2004 combi a nefunguje mi dotahovanie prednych okien po pridrzani ovl. tlacitka v druhej polohe ani na jednej strane. Stahovanie pritom pracuje spravne, prva poloha - okno ide dolu pokym drzim tlacitko, druha poloha - okno sa otvori uplne. Zatvaranie: prva poloha - nic sa nedeje, druha poloha - okno ide hore pokym drzim tlacitko. Neviete mi poradit kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...