Přejít na obsah

nedobija alter., kontrolka nesvieti


zverko

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

chalani pomoc

mam feliciu 1,3MPI rok vyroby 1998

moj problem je takyto: pri dani klučika do polohy 1 kontrolka alternatoru zasvieti to je ok ale ked nastartujem motor tak kontrolka svieti aj nadalej pri 800otackacxh slabusko a čim vyššie tak tým silnejsie sa rozžiaruje kontrolka dobijania

co to može byt? alebo čim to može byť?

ako to odstranim?

pre info ,kupil som novy regler, novy kondik so zenerovou diodou na odrušenie a premeral som všetke diody na mostiku a problem pretvava už neviem co to este može byt tak prosim poradte mi

velmi pekne dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal jinde, měl jsem stejný problém a u mě pomohl už jen nový alternátor. Mně se začala rozsvicet kontrolka airbagu - nový regulátor, chvíli pomohlo - pak diodový můstek - vše bez svícení kontrolky dobíjení. Poté se rozsvítila a bylo to.

takže mam kupiť druhy alternator?

to svietenie kontrolky neopravim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

No tak pokud jsem to provedl správně, tedy tenký drát s konektorem (zelený) přiložil na kostru s dopomocí drátku (jelikož konektor je zakončen plastovou přechodkou,tak výsledek je takový že žárovka nesvítí. Ale teď nevim jak se dostat k oněm žárovkám. V knížce co mám o Feldách to neni. Tak pokud by měl někdo nějaké materiály a podklady,tak bych byl velmi vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...