Přejít na obsah

1. SRAZ RS CLUBU


mršťa

Doporučené příspěvky

To teda stálo za to :palec2: Krásný počasí, mrtě aut a super lidí naladěnejch na RS vlnu, fakt paráda... Už aby byl další :) Nejet tam, tak teď lituju...

Až na švestky co nám pomohli s odjezdem a při tom se snažili ochránit robustní kastlí 1,2 HTP, ani nevylezli z auta joudové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo. Jinak by ani nepřijeli. Vždycky policajti jezdí jen na udání, jinak na to kašlou. Ale když někdo udá, přijet musí..

ale zase o nic nešlo, bylo to v pohodě, jen nás vyprovodili a nedělali z toho žádnou vědu...

já bych jim to vůbec nezazlíval, neměli na výběr, když to někdo udal...

jinak mě celkem mrzelo, že RSek II oktávek tam několik bylo, ale jednou si sjely jen 2 z nich. Zbytek si ani jednou nesjel (nebo o tom nevím) ... tak tam lítaly jen jedničkový oktávky a fábky...

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo. Jinak by ani nepřijeli. Vždycky policajti jezdí jen na udání, jinak na to kašlou. Ale když někdo udá, přijet musí..

ale zase o nic nešlo, bylo to v pohodě, jen nás vyprovodili a nedělali z toho žádnou vědu...

já bych jim to vůbec nezazlíval, neměli na výběr, když to někdo udal...

jinak mě celkem mrzelo, že RSek II oktávek tam několik bylo, ale jednou si sjely jen 2 z nich. Zbytek si ani jednou nesjel (nebo o tom nevím) ... tak tam lítaly jen jedničkový oktávky a fábky...

Jako že nesprintovaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdolek a skajoun chteli jet (teda meli jsme to v planu) dokud neprijal PCR. :(

Ale ja uz na to pohlizim trosku jinak taky...se Skajou uz vime jak to jede (z Mimone) a ja pri predstave ze mam letni od brezna na aute a ted jsou predni pneu temer na vyhozeni, to je hrozny! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...