Přejít na obsah

16.11 neofiko porovnani Mimonske letiste


Doporučené příspěvky

Jj,akce dobra,nakonec se zadarilo,v Hoskovicich pojezdilo,pokecalo...Parada. ;)

Prihazuju par fotek jeste...

K autum,co jsou tady jeste prictete Mvoleska,Bobika,P2M,Martinoslava,Civic Type R (nepamatuju si nick :( )a i Frenky se zastavil...Snad jsem nekoho nevynechal..

Jinak benga v mimoni byli ale celkem v klidu co se komunikace tykalo...Zavolali je na nas ty dementi co tam litaj s tema sportakama..

post-1427-1226859646_thumb.jpg

post-1427-1226859659_thumb.jpg

post-1427-1226859684_thumb.jpg

post-1427-1226859696_thumb.jpg

post-1427-1226859709_thumb.jpg

post-1427-1226859730_thumb.jpg

post-1427-1226859745_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam je to čistě o tom, kdo zmáčkne plyn jako první. Já se na 1 v podstatě jen piánko rozjížděl a pak až rychlosti na podlaze. Až se ke mě dostala k řeči 3ka, tak jsem vám odjel a náskok jsem si pak už udržel. Na 5ku je to u mě chcíplý a to jsem v podstatě jen zařadil u konce dráhy a pak bez plynu dojížděl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: Nebyl jsi clovece na nejakym jinym letisti? :D Moc dobre si pamatuju jak jsem ti tam nekolikrat ujel, mam na to svedky :p A P2M vitezil jen o prsa diky novejsi prevodovce, jenze pote, co tachometr prekrocil stovku, tak si musel vzit bryle aby precetl mou zadni SPZ :D ... Takze Bobe, kup si konecne poradny auto, jo? :p

Záhada hlavolamu vyřešena, celou dobu byla volná hadice od turba, přehlídli po opravě tý bouračky...prej zázrak, že to nevyskočilo celý. :D Jinak je tam to, co máš ty Martine. A zase zveličuješ, šel jsi dopředu ve 150km/h, do tý doby těžce pozadu :)

Fotky mám dvě, jsou naprosto stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako obvykle video pochvala ;)

ale jezdí vám to kluci pěkně, Škodík měl oproti Jasterovi nevýhodu v tom, že byl těžší (Jaster měl pryč zadní sedačky lol ) ale ten TDi jede brutálně, no a Martypovi jako vždy to jelo jak drakovi, škoda, že jsem se nemohl dostavit, to byste viděli jak mi to jezdí :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako obvykle video pochvala ;)

ale jezdí vám to kluci pěkně, Škodík měl oproti Jasterovi nevýhodu v tom, že byl těžší (Jaster měl pryč zadní sedačky lol ) ale ten TDi jede brutálně, no a Martypovi jako vždy to jelo jak drakovi, škoda, že jsem se nemohl dostavit, to byste viděli jak mi to jezdí :p

Tak naplánujem další - ať se můžeš pochlubit. :p

Jinak video jako vždy super - díky Jaster :palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemel sem pryc sedacky ale jen OPERADLA kuli predchozimu odvozu kramu ( ty maji tak 15kg mozna), ale zase sem predtim bral plnou nadrz a Martip a Skodik meli 1/2 takze sem porad par kg v + ;)

PS: Skodik Neni zac ...

PPS: Honza83 ma velke pokarani za neomluvenou absenci ! :palec2::aggressive:

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...