Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Pěkný večer kamarádi tak už jsem konečně doma z garáže a hajdy na kutě.

To Karel: Karlíku to cos psal to jsem samozřejmě dělal jako první nicméně bez úspěchu.Dokonce jsem to podmrazil a stejně nic.No co naplat muselo se to odvrtat.Vzal jsem z práce speciální vrták průměr 23mm(tvrdokov) a asi po pěti hodinách se poštěstilo.V této chvíli je hotovo.Jen jsem ještě nenasadil kola.Na to už jsem neměl chuť.Fotky dodám abys měl představu co jsem odvrtával.Jinak signalizace opotřebení nefungovala protože drát byl urvaný.Ozvalo se to až se mi na druhé straně sjela deska na minimum(ale i ta byla přes prostředek popraskaná).

Ještě vyměním termostat a snad bude klid chvilku.Takže po třech dnech strávených v garáži si zítra můžu jít odpočinout na noční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoooj, už su tady, a stihnu ještě jedno pívo ? Maloval sem u našich obývák a pak sem si dal s tátou štamprlu té 57 kw

tak du pozdě no. Teda tech štamprlí bylo víc. Jinak díky Karlovi za pomoc a hlavně Ríšovi za informace o rozvodech!! :palec2:, tak zítra.-... jooo, a ještě jedno , bacha na zavařený okurky, nikdy nevíte co na Vás vyskočí!!

:smich:

post-36104-0-30910800-1295304953_thumb.j

Editováno: , autor: Martin35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové po výletě 3500 km ...

Sup i já celkem ve zdraví jen:

Střední mřížka nárazníku zachránila jezevčíka ( oba skončili v utrobách nárazníku), odešlo čidlo stavu paliva ( mám pořád plnou jen si musim počítat stav km) 1x jsem píchl PP gumu a na super dírách udělal 2 krásné boule na PP kole :-DD, no a lambda sonda na pravé straně katalyzátoru udělala pa pa :-D.

Přeji tímto všem poklidné a bezporuchové ježdění po naší rodné vlasti i mimo ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuj, já se lek že je to Karel. :):smich: (tak za tohle mě zabije) :aggressive:

Karliku já se kaju a omlouvám. :worthy:doh

:smich: Ríšo, nemusíš to s tím káním se přehánět, vždyť nakonec to zase tak moc od pravdy není! Omluva se příjmá, ale jinak jsem právě dnes zahájil odtučňovací kůru a to je průser, protože žádný alkohol, jen zeleninka, kuřecí a voda, no ale musím! ;) Ale Martin to má u mne jako v kampeličce, že Ti tak nahrál, stejně si myslím, že jste se kluci domluvili!lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím při středě a přeji krásnej zbytek tejdna.Bacha na díry na cestách,dnes mi na nákládku bouchla guma v 85km/h.To byla rána jko svina až jsem si málem cvrnkl do gatí,blatník na sračku a guma na kusy.Tak opatrně je to děs na tech cestách ted. :specool:

Editováno: , autor: Romejn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...