Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

Uz aby jsi zacal trenovat ...Nemyslim zavodeni ale velke porce jidla. :)

Ne ze budes vozit Ludana, Posledne zjistil ze strach ma hnedou barvu. :smich:

JJ , je načase trochu potrápiť žalúdok :)

To vozenie trošku obmezím, budem mať v aute len 2 škrupiny, takže max 1 spolujazdec lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo KO. Nejdřív mi uletěla klapka, co ovládá WG, to jsem nechal opravit a po dvou dnech kleklo celý. Takže zase budu nějakej ten měsíc bez auta než našetřím na opravu. Hlavně nevím jak dál, jestli nechat opravit stávající turbo nebo koupit nový menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludo ja jsem tez nic za celou dobu na aute neudelal.

Nebyl na nic cas a penize momentalne potrebuju cpat nekam jinam. .

Jinak dnes jsem volal do Dolan a predbezne je zamluveno 18 mist. Pristi tyden musim vse upesnit. Hlavne jsem potrebovall vedet aby tam uz treba nemeli neco jineho, nebo treba zavreno. :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, z rodinných důvodů rusim svou účast na tomto srazu.

Si snad delas prdel....???? :aggressive:

Tak jsem dnes podtvrdil objednavku na 18 - 20 míst , na 14:30hod, bylo mi ale receno ze nemame pospichat. Kdyz prijedeme po pul, nic se nedeje.Alespon muzemev Hranicich pokecat a nafotit par fotek. Tez me napadlo, ze bychom mohli udelat jednu spolecnou foto , jeste nez se setmi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit všechny, kteří se chystají zúčastnit víkendové akce,jestli by v případě nutnosti tankování pohoných hmot mohli navštívit čerpací stanici AGIP a postoupit mi známky. Sbírám je totiž jelikož bych chtěl tu bundu. :D

chybí mi 7bodů...díky kol117

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...