Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

Tak doufam ze se vam to povedlo. Mam to do Hranic co bych kamenem dohodil, jen skoda ze jsem nemel cas jinak bych se urcite prijel podivat. Na pristi akci urcite dojedu :palec2:

Chtěl jsem ti zavilat jestli nepojedem ale nakonec jsem makal v garažy.Tak doufám že příště nám to vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je presne ona...nemylil jsem se. :palec2: Asi to byl jen kontakt.

Nebo to možná nějak blbne když blikám. Fakt netuším. Nikdy jsem si nevšiml a nikdo nic neříkal. Tak já jdu laborovat. Zkusím to vyčistit. Kua jste mi zas nasadili brouka :) Jinak přítelkyni se moc líbila Tvoje barva (jestli je to ta v avataru) a mě nejvíc černá Octa 1 kombi úplně na konci a pak černá Octa 2 (asi RS) na druhém konci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

seznam zajemcu na sraz 19.3.2011 v Hranicich ve 14:00hod. GPS souradnice do Hranic - 49°33'27.518"N, 17°44'36.858"E

Ludan

bruno128

Hoblík

Verush

Tazz7

Jim

Ironpipi

Kamca

Papstbiker

škopalovi

libor.kratas

kovicek

drapek

Rubi

Kube

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konecne ze se taky ozvete, co porad delate :-) jinak si nas pripiste na seznam dorazime na pokec, preziracka tentokrat nebude jelikoz vecer mame uz jednu domluvenou :)

Nazdar Tome,to vis, je moc prace a hlavne starosti.... Tak jsem si s Ludkem rekl ze udelame sraz pokud je jeste chvilka casu. Jak zacne jaro, uz nebude dost casu. Alespon pro mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...