Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

Chtěl bych poprosit všechny, kteří se chystají zúčastnit víkendové akce,jestli by v případě nutnosti tankování pohoných hmot mohli navštívit čerpací stanici AGIP a postoupit mi známky. Sbírám je totiž jelikož bych chtěl tu bundu. :D

chybí mi 7bodů...díky kol117

Já natankovat musím, nemáme zde ale tuto čerpací stanici. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seznam zajemcu na sraz 22.1.2011 v Hranicich ve 13:00hod. kolem 14:00hod. odjezd smer hostinec v Dolanech. GPS souradnice do Hranic - 49°33'27.518"N, 17°44'36.858"E ,GPS souradnice Dlany - 49°38'58.464"N, 17°19'19.449"E

Ludan - DOLANY??????????????????

Bruno128 - DOLANY

Hoblík + :kol-121: - DOLANY

Dr. Zoidberg - DOLANY

Krtek6 + :kol-121: - DOLANY

lukas513 - DOLANY

libor.kratas + :kol-121: - DOLANY

Royce + :kol-121: - DOLANY

exSDI - DOLANY

Petr.G - DOLANY

Kolage - DOLANY

Papstbiker - DOLANY

Paja S. - DOLANY

Kuba S. - DOLANY

Zdenek - DOLANY

libodi - DOLANY

simír

ironpipi - DOLANY

kovicek - DOLANY

MGTka

Papstbiker-podle počasí :-)

Bazy

poinffrost

Parvel

saluckaf

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeli jsme s přítelkyní směr Šternberk, tak že se stavíme v Dolanech na oběd. Už na parkovišti mi bylo divný, že je to tam obskládaný Octávkama :) A teď si čtu, že jste tam pořádali sraz.. Tak třeba se příště zúčastním oficiálně -_-

Editováno: , autor: Sprite
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou účast jsem nečekal. Plno nových lidi, které neznam :) jídlo jsem opět nesnedl celé, i když postavu na to mam, nechápu :) jinak dozvěděl jsem se plno věci, třeba to, ze se Krtek bude ženit :D

Příště by to zase chtělo papír s jménem za sklo, ať víme kdo je kdo. Taky by to chtělo sprinty, ale to až bude počasí :)

Jinak sraz se vydařil si myslím. Shodli jsme se s Brunem, ze bylo na co koukat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Videl jsem tam na par autech nálepky Octavia clubu, tak me napadlo se tam i tady mrknout na srazy.

Tak to jsme Te tam asi videli, myslim ze Ti nesvitilo leve zadni brzdove svetlo.

Takovou účast jsem nečekal. Plno nových lidi, které neznam :) jídlo jsem opět nesnedl celé, i když postavu na to mam, nechápu :) jinak dozvěděl jsem se plno věci, třeba to, ze se Krtek bude ženit :D

Příště by to zase chtělo papír s jménem za sklo, ať víme kdo je kdo. Taky by to chtělo sprinty, ale to až bude počasí :)

Jinak sraz se vydařil si myslím. Shodli jsme se s Brunem, ze bylo na co koukat :)

Jasna vec, Ludan ma pravdu. Jen ten Krtek ne a ne rict kdy bude presne ta svatba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...