Přejít na obsah

odpojit baterku před odpojením budíků?


hulala

Doporučené příspěvky

Chystám se odpojit budíky a potřeboval bych vědět jestli mám nejdříve odpojit baterku a případně co se mi stane s autem když to udělám. Díky.

Sorry pokud to tady už někde je, já to nenašel - co se stane jo, ale ne jestli je to u budíků potřeba odpojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce jsem neodpojoval baterku ani kdyz jsem rozdelaval konektor v delici stene, protoze jsem nechtel prijit o prumernou spotrebu :). Ale pak jsem musel jeste odpojit kostru pri RJ motoru a to jsem se trochu uz bal, takze jsem baterku odpojil... jeden nikdy nevi, kudy by se to mohlo chtit kostrit.

Pro budiky neni treba. Jinak DP rika ze odpojit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DP říká odpojit snad při všem lol

Akorát to nikdo nedělá, snad ani v servisech :D

Odpojuje se až v největší a nejvážnější krizi..

Jinak pro odpojení budíků bych ani neviděl důvod, proč by se to mělo dělat.. jediný, co by se fakt nemělo je startovat při odpojenejch budících.. to byste pak vyděli tu spoustu závad v paměti :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc tomu neholduju, ale po změně určitých parametrů při změně obyč budíků za budíky s PP, se stalo, že hodnota se nechtěla uložit a pomohlo až odpojení budíků od napájení. Jasně stačilo znovu naprogramovat a jen odpojit konektor s napájením budíků. po výměně PP za maxidot s tím problém nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...