Přejít na obsah

Zima 2008


dastax

Doporučené příspěvky

No ale ono asi i jo. Vím, že někdo jel od nás z Hradce do Budějic a od tý křižovatky "u sloupu" .. jak se jede buď na Bechyni nebo Veselí nebo Tábor, tak cca odtud už nebylo moc sněhu. Zato my v Hradci měli. V neděli bylo dokonce u nás na zahradě cca 20cm. Ale silnice už byly ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ono asi i jo. Vím, že někdo jel od nás z Hradce do Budějic a od tý křižovatky "u sloupu" .. jak se jede buď na Bechyni nebo Veselí nebo Tábor, tak cca odtud už nebylo moc sněhu. Zato my v Hradci měli. V neděli bylo dokonce u nás na zahradě cca 20cm. Ale silnice už byly ok.

to bych nevěřil, že to budou takový rozdíly. hold přístě budu muset zajet do hradce na dráhu, abych si zařádil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt krasny fotky, nicmene se slzou v oku vzpominam na svyho Bavoracky s nahonem na zadek! To se blblo!! :-) Nicneme je fakt, ze kdyz tam clovek nemel 100 kg, tak to bylo nekdy docela narocny! Pro povaneni - kamos si koupil taky BMW asi pred 3 lety. Jel nekam na Sumavu, v kopci mu to zastavilo. Tak nekde sehnal vetvicky pisek atd. a dava to pod kola. No a jede naproti nejakej jouda ve S 120 zastavi a rika "nechci ti do toho kecat, ale todle ma nahon na zadek", kamos to samozrejme cpal pod predni kola (a 4x4 fakt nema) :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Caues, tak jsem si dneska byl zablbnout na starem Mosnove(pro neznale letiste) a vyzkouset teda to zazracne ESP. Fotky nemam zadne akcni, jen par videjek. Musim ale uznat, ze eps je teda mazec, zkousel jsem v 80 prudce strhnout volant a vratit se zpet( simulace vyhnuti prekazce) a je to teda supa, uplne krasne jsem to zvladl,ani moc namahy to nechtelo.Nikdy predtim jsem ho nemel, takze jsem nadseny. Hodim sem teda jen par fotecek, ale jsou nic moc.

post-26532-1233512583_thumb.jpg

post-26532-1233512757_thumb.jpg

post-26532-1233512778_thumb.jpg

post-26532-1233512790_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zkoukl jsem ta videa a docela nic moc ty jo. Vsechny drifty jen od kamosoveho colta:D. Me nikdo netocil kua :(. Jedno mozna trosku zajimave mam, jak jsem se rozjel na 80 a zkousel ESP, ale na videu to vypada jakobych jel skoro rovne :D, tak nevim jestli to ma nejaky smysl :)

Editováno: , autor: Michal K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...