Přejít na obsah

17ti palcová (litá) kola


sathack

Doporučené příspěvky

Souhlasím, P7 Cinturanto jsou super, měl jsem Dunlop Sport 01, Uniroyal RainSport ale Pirreli jseu z nich nejlepší.

Já mám teď z výroby (MR2010) Dunlopy, na minulém autě jsem měl z výroby taky Bridgestony. Jedny z nejlepších pneu (i komfortem) by teď měly být P7 Cinturanto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Řeším teď takový dilema a prosil bych o radu, pokud má někdo s tím zkušenosti. Dívám se na nový alu kola 17ti palcový na webu alu-kola.shop-y.cz/alu-kola-racing-line-485-17x7-5-5x112-sediva-lesteni-zdarma-srouby-(matice).html

a přemýšlím s jakým ET to vzít? Mají je v ET 42,45 a 47. Myslím, že je to celkem jedno, všechny by měly snad být v blatníku...Ale každopádně budu rád za Vaše názory :)

Editováno: , autor: lojzahlina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Alu kosei alpha 7,5 R18 ET38 na 225/40 letních .Potenzách nahuštěny komplet na 2,5 a 10.000. letos po Praze.

Kola se na OII vejdou ještě s rezervou, ale počítejte že do 18 budete rok co rok něco navíc investovat, byt šlo zrovna o dosti drahou a kvalitní značku, na 2,5atm se ráfkům nic nestalo a pár děr bylo, jen vnitřky lehce zešišatěly.

Na 18 nezachráníte nic ani pneumatikou, ani přehuštěním, můžete je jen každý rok lehce rovnat a vyvažovat a to něco stojí.

17 na tom budou vždy o něco lépe:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...