Přejít na obsah

Kurzy bezpečné jizdy


Romariooo

Doporučené příspěvky

absolvováno. Dlouho to auto nedostalo takovou čočku. Dokonce jsem 2x musel zhasnout a znovu nastartovat, protože mi zůstala svítit kontrolka ESP poté, co jsem festovně brousil ve smyku asfalt.

Mimo to teď už opravdu musím nechat vyměnit čelní sklo, protože jsem cestou tam chytil od Pasata šutr a mám pavouka. Doteď jsem měl jen 2 malé pavouky do 2cm velikosti mimo zorné pole, ale teď je prasklé tak 20cm. Já věděl, proč s tou výměnou nespěchat. :) To se pojišťovna trošku prohne s vyhřívaným sklem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, taky uz mam kurz za sebou. Z moji strany velika spokojenost, bylo to pekne vymysleny. Teoreticka cast byla spis takova rychlovka, jen opakujou zakladni veci, ale opakovani matka moudrosti. Akorat jak rika Tomas, auto dostalo pri prvni discipline kopr jak hovado.

1. jizda - slalom. Tam auto dostane na prdel nejvic. Kdo nema nizky profil gum, tak se tam bude vcelku trapit.

2. jizda - smykova zatacka. Rozjezd ca 50 km/h do zatacky.

3. jizda - uhybny manevr na kluzke plose. Pro me asi nejlepsi disciplina.

Je dobry se toho nebat a opravdu si to vyzkouset, Tomas uz to psal prede mnou, nekteri ridici meli najezdovou rychlost kolem 30-40 km/h a to je potom opravdu o nicem.

Nejvetsi zazitek z celyho kurzu pro me byla jizda se Civicem TypeR, presednuti z moji Octavie do nej :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad fotak mel, ale za celou tu dobu udelal jen 2 fotky... Jediny reseni by bylo pripevnit kameru do auta, ale potom by si prisel o prekvapeni, co te tam ceka lol

Jen k tomu plnohodnotnymu kurzu. Ja mel za tuhle hodinu a pul docela dost a myslim, ze i to auto. Uz jen delsi teorie by byla na spani.

A extra pripojisteni auta urcite netreba, to jsem zapomnel dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to napsane primo na jejich strankach Pojištění vozidel účastníků Kurzu bezpečné jízdy

Co dělat …

Dohodnout a písemně potvrdit se svým pojistitelem jednodenní rozšíření platnosti havarijního pojištění pro návštěvu Kurzu bezpečné jízdy nebo ...

Pojistit se přímo v rámci Kurzu bezpečné jízdy při objednání termínu Kurzu:

* jednodenní pojistné ve výši 417,- Kč

* krytí škod pro riziko havárie až do výše 300.000,- Kč se spoluúčastí 10%, min. 10.000,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymysleny je to tak, ze se na draze s nikym primo nepotkas, vsechno ridi vysilackama. Pockaji, az je draha volna, srovnaji kuzely a teprve potom jede dalsi. Pokecat clovek muze pri cekani, nez na nej zase dojde rada, ale to je chvilicka.

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož něco podobného platím a absolvuji už delší dobu a každoročně u rakouského autoklubu, tak mohu jen říci, že je to super, že tam kluci jezdíte, nevím na jaké je to úrovni, ale každá zkušenost, byť se to nezdá, je dobrá a člověk se potom chová úplně jinak

netvrdím, že je ze mne profík a že jsem bůh za volantem, tož to kurva ani omylem, ale něco maličko se člověk přiučí, něco maličko potom i zvládne a hned je to na té silnici jiné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...