Přejít na obsah

Blow off ventil


Petik

Doporučené příspěvky

2 Petik: jó duplex bych taky rád, viděl jsem i origo sportovní a taky se mi líbil. Jediný z čeho mám obavy je vyříznutí nárazníku. Nechci tam ten hnusnej difuzor a moc se mi nelíbí ani ta linka co má např. Edition 100. Ale moc možností asi není, že?

Přesně tak - z upravy narazniku mam taky obavy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapomněl jsem to sem napsat. Co mi řikal tak po vyříznutí je několik možností. Buď to vytvaruje horkovzduškou (zahne dovnitř) a pak se to přelakuje (což si nedovedu moc představit) nebo s velký části dává ten difuzor. Myslel jsem, když mi ho dohodili tak to bude trochu víc ovládat. K němu bych si to teda nedal. Takový ti plechový <|>iny okolo taky neberu.

Takže jsem vlastně tam kde jsem byl. Asi to nechám bejt a počkám až uhnije :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Uz niekolko krat som tam skusal volat ale beznadejne. Aj jedna firma co sidli u nas od nich brala MkII-ky, ale uz pol roka nevedia dodat ani jeden kus. Pokial by niekto byval kusok odtial, alebo mal nejake info, bol by som vdacny.

Bidrin Performance

Varhánkova 268

588 13 POLNÁ

ICO:633 77 217

DIC:CZ 7710083502

+420 777711951

obchod@bidrinperformance.com

post-21208-1236789846_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...