Přejít na obsah

Klepající výfuk


Václav Š.

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám takový problém s Feldou. Není to nic vážného, ale je to čím dál horší a hodně otravné. Při jízdě často hodně nahlas rezonuje výfuk. Je to především při rozjezdech či jízdě po městě. A hlavně je to čím dál hlasitější. Jde to odněkud zezadu. Myslím, že asi ťuká do zadní nápravy (viz obrázky), je tam mezi ním a tou nápravou velmi málo místa.

Takže bych potřeboval poradit, jak to spravit. Myslel jsem třeba mezi ty dva díly něco dát na utlumení, ale nenapadá mě co. Co myslíte? Moc dík. :)

post-4297-1230468527_thumb.jpg

post-4297-1230468541_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pozice 11 je vyměněná, ale když jsem chtěl měnit pozici 21, tak jsem zjistil, že ten závěs je trošku jinej. A já koupil oba závěsy stejný (viz obrázek), takže musím koupit ještě tu 21. Ale hlavní je, že výfuk konečně neklepe. Zvedlo se to docela dost, ale jsem zvědavej, jak dlouho ten nový závěs vydrží, protože je hooodně protáhlej. Co nejdřív koupím ještě ten zadní.

EDIT: Ještě moc prosím o číslo toho zadního závěsu (pozice 21), na tom obrázku není vidět. Dík.

post-4297-1230638456_thumb.jpg

Editováno: , autor: Václav Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...