Přejít na obsah

Kde sehnat novou anténu ??


Doporučené příspěvky

Zdarec, mam problém. Za pomoci střešního boxu se mi podařilo ulomit vršek antény, takžé má teď bídný příjem. V servise mi řekli , že se nedá koupit pouze nový prut, ale musí se sundat strop a vše vyměnit.... Nevíte kde koupit novej prut antény :help: . (Jde o OCT. II, takže je tam ta sklápěcí, ale vyndat jde) Díky moc za radu ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

A ten prut jde měnit jo ? Já myslel že jde měnit jen ten ve starých anténách. Myslel jsem že tenhle se dá jen vyšroubovat, sklopit třeba do myčky a toť vše. Proti zlodějíčkům dobrý, tak jde měnit ? No sám nevím ptám se - do garáže se mi teď o půlnoci nechce i když to mám 10 metrů po chodbě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, povolit na maximum a tahat ven a sklápět nebo zvedat, v určitém místě to tak drdne, tak potáhnout pořádně a je venku.

Na konci šroubení je taková kulička, která je v pouzdru, tak se musí vyškubnout, ale jde to fakt těžko, hkĺavně se toho nebát :)

post-15711-1232780036_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
jj, povolit na maximum a tahat ven a sklápět nebo zvedat, v určitém místě to tak drdne, tak potáhnout pořádně a je venku.

Na konci šroubení je taková kulička, která je v pouzdru, tak se musí vyškubnout, ale jde to fakt těžko, hkĺavně se toho nebát :)

Díky za upozornění, našel jsem to a taky to zkusím. I když to budu trhat s těžkým srdcem......!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,ty sklápěcí antény(pruty) jdou v pohodě vyndat......Já to teda dělal všehovšudy asi tak 4x,ale vždy to šlo jednoduše......Já to dělal tak že jsem ten prut vyšrouboval až kam to šlo než se začal protáčet,po té jsem ho jakoby zamáčknul až to cvaklo a zas jsem začal šroubovat a prut vylez ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...