Přejít na obsah

Drnceni v motorové prostoru


Krejdy

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám OII 1.6FSI MR2005, najeto asi 100 000 km. A pri 1500 - 1700 ot./min. Slyším ve vnitř takové jakoby drnčení od motoru. Nevíte někdo co by to mohlo být jestli se s tím už někdo nesetkal.? Diký za odpovědi

zrovna resim stejnej problem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

vadný zotrvák sa nemôže ukázať na VAGu, preboha veď ide o železné koleso a nie o elektroniku...

fakt hľadaj je tu toho spústu, aj by som ti povedal čo mňa stála výmena zotrváka ale menili to na záruku takže nič... ale vo všeobcnosti viem že to nieje lacný špás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem problém s drnčením konečně vyřešil. Ale mě nedrnčel ten nadech vpravo tam už byly dva šrouby navíc buď už z výroby nebo je tam dali preventivně v servisu protože ja je tam nedával to jsou ty červené šipky. Me drnčel ten kryt co je vlevo ta zelena sipka. Tak jsem to vyresil taky dvema srouby jako oni ale budu to muset casem doresit neni to zrovna nejlepsi reseni ale funguje... :)

post-23535-1232693465_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...