Přejít na obsah

Adaptér k telefonu


Leny

Doporučené příspěvky

Ahoj,mám vedle rádia takovou tu přípravu na telefon,ale potřeboval bych někde sehnat adaptér k mému telefonu.Neví někdo,jestli se to dá koupit i jinde než ve Škodovce?Tam za to chtějí 3500kč a to mi přijde dost.Možná nějaká druhovýroba?Jinak asi radši skočím do origoš bluetooth pod sedačku.To je sice za 7000 ale bude to fungovat i když si koupím jiný telefon.Dííky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ale v autě BT nemám.Mám jen HF bez toho adaptéru.A pod sedačkou nic nemám.I ve Škodovce mi řekli,že BT auto nemá.Proto mi nabídli dvě možnosti které jsem už zmiňoval.Adaptér za 3500 nebo BT což je ta krabice pod sedačku za 7000kč.Chápu to správně,nebo jsem pořád mimo? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas origos skoda HF s drzakem na palubce, do ktereho se strka adapter na konkretni telefon, tak mas pod sedackou spolujezdce zepredu RJ. Je pod takovym malym kobercem pripevnenym 2 spuntiky. Koukni se tam.

Jdu se podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas origos skoda HF s drzakem na palubce, do ktereho se strka adapter na konkretni telefon, tak mas pod sedackou spolujezdce zepredu RJ. Je pod takovym malym kobercem pripevnenym 2 spuntiky. Koukni se tam.

Máš pravdu,je to tam.Mám teda zkusit na telefonu vyhledat zařízení v blízkosti tý sedačky spolujezdce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, presne jak psal Doli. Jeste mozna zalezi, jak mas tu RJ nakodovanou, zda pouze na adapter, nebo i BT

Aha,tak já to jdu zkusit.Pro jistotu beru ještě jeden telefon na vyzkoušení.Ovšem nevím,jak zjistím jak je nakódovaná.Asi tak,že to nepůjde :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tzn pripojit na PC a povolit. Jeste to ale ta tvoje RJ musi umet, proto se na ni koukni, zda je tam znacka toho BT a opis si z ni ten typ

Tak znak BT tam je,datum výroby a sériové číslo.Pořád teda píšu o tý krabce co je pod spolujezdcem,pod řidičem není nic,jen konektory.5P0862335

Editováno: , autor: Leny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je to cislo 5P0862335 a neni za tim pismeno (A, B, C) tak by ta RJ mela byt bez BT (aspon tak to tu mistni guru vykoumali) Ty tam mas ale to logo... Koukni, jestli tam mas konektor na antenu, kam se zapojuje, viz obrazek.

post-4007-1231178744_thumb.jpg

Editováno: , autor: jofree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je to cislo 5P0862335 a neni za tim pismeno (A, B, C) tak by ta RJ mela byt bez BT (aspon tak to tu mistni guru vykoumali) Ty tam mas ale to logo... Koukni, jestli tam mas konektor na antenu, kam se zapojuje, viz obrazek.

Aha,kouknu na to ještě dnes. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je to cislo 5P0862335 a neni za tim pismeno (A, B, C) tak by ta RJ mela byt bez BT (aspon tak to tu mistni guru vykoumali) Ty tam mas ale to logo... Koukni, jestli tam mas konektor na antenu, kam se zapojuje, viz obrazek.

Tak připojení na anténu tam mám.Je to stejný jako na tvý fotce.Akorát nemám za tím číslem žádný to písmeno.Tak mi řekni,co to mám za mutanta??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si objednej ve skodovce antenu na BT - 8P0 035 503 E (~600,-) zapoj a at ti to zkusi nakodovat. Ja ti to 100% nereknu, to by mozna vedeli jini, zda to pujde. Nejjednodussi je to zkusit. Kdyby to neslo, tak vymenis jen tu RJ, ktera to podporuje a antenu uz budes mit. Kdyztak ti muzu prodat tu jednotku z fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si objednej ve skodovce antenu na BT - 8P0 035 503 E (~600,-) zapoj a at ti to zkusi nakodovat. Ja ti to 100% nereknu, to by mozna vedeli jini, zda to pujde. Nejjednodussi je to zkusit. Kdyby to neslo, tak vymenis jen tu RJ, ktera to podporuje a antenu uz budes mit. Kdyztak ti muzu prodat tu jednotku z fotky...

Co by stála taková řj?Nakódovat se to musí v každým autě znovu?V každým případě díky za radu,určitě tam zajedu.Za pokus to stojí.A proč mi vlastně předtím nabízeli to samý pod sedsčku řidiče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pod sedacku ridice HF neni, tam je zesilovac na soundsystem. Bud si to poplet ty nebo manik ve skodovce. To ale ted nic neresi. Je treba to nakodovat pro urcite auto (maxidot, MF volant...)

Jednotky se tu ruzne prodavaji v bazaru-audio. Moje je za litr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pod sedacku ridice HF neni, tam je zesilovac na soundsystem. Bud si to poplet ty nebo manik ve skodovce. To ale ted nic neresi. Je treba to nakodovat pro urcite auto (maxidot, MF volant...)

Jednotky se tu ruzne prodavaji v bazaru-audio. Moje je za litr...

O.K.Zajedu tam a dám vědět. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...