Přejít na obsah

Adaptér k telefonu


Leny

Doporučené příspěvky

chci se zeptat.

Mám možnost koupit original BT HF. Ale nemám MaxiDOT a kamarád mi tvrdí, že když ho nemám, tak nebudu mít jak ovládat to handsfree.

Máte někdo original HF BT bez Maxíka a jak se to ovládá????

díky

Prý to jde a ovládá se to jen páčkou PP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čau,

mam OII 05 s original HF, ale mam mobil Nokia E65, kterej dle technika nebude komunikovat s ŘJ pres BT. Cislo RJ je 5PO 826 335, je tam znak na BT, neni tam antena a kdyz dam vyhledat audio a polozim mobil na RJ, tak nic nenajde. :angry:

Chteli me ty ku.vy prodat novou RJ za 7 litru, poslal sem je nekam.

Pokud si dokoupim antenu za cca 600 Kc, musi me to servis dat na pocitac a povolit fci BT? Pujde to vubec? :help:

Cely vlakno sem precet, dle ETKY v autosalonu me to pry fungovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojky všetkým na fóre,

na začiatok chcem poďakovať členom tohoto fóra a informáciám ohľadom BT v automobiloch Škoda.

Keď som si kupoval auto nechal som si tam nainštalovať aj ten držiak na MT do ktorého ide adaptér pre konkrétny typ MT vrátane HF.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA ma pri kúpe informoval že adaptér sa dá za pár korún zabezpečiť v ktorej koľvek predajni MT.

Preto som tomu nevenoval žiadnu pozornosť až do doby keď som chcel toto HF začať používať. Pobehal som snáď všetky pobočky rôznych aj NOKIA pedajcov a všade bola odpoveď aby som sa obrátil na výrobcu. Tak som zašiel za autorizovaným predajcom kde som automobil kúpil že si chcem objednať ten adaptér na NOKIA N SERIES alebo adaptér s BT. Nesmejte sa mi ja až do dnes som nevedel že tam BT je a predajca to nevie do teraz. Od predajcu som sa dozvedel že na dannú modelovú radu MT ešte nemajú adaptér vyrobený. Vraj je to nákladné a vývoj trvá príliš dlho :-(. Tak som odchádzal dosť nasra.ý pretože to stálo dosť penazí a ich pôvodná informácia bola zavádzajúca.

Prečítal som si celý lik venovaný tejto tématike a mal by som len jednu otázku.

Mám Škodu Roomster 10/07 aj s inštaláciou na HF. Po zapnutí BT na MT Nokia N73 aj N95 nájdem HF ale chce odomňa kód na napárovanie.

Musím navštíviť toho autorizovaného predajcu kde som auto kúpil aby mi to sprevádzkoval alebo sa ten kód dá aj z niečoho vyčítať? (na obale tej jednotky a pod.)

Ďakujem za radu.

Spp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adaptéry nesjou a nikdy nebudou na všechny typy telefonů, takže prodejce jen krmil a šel bych mu to říct :aggressive:

A co se týká spárování, kód je 12345 nebo 1234, teď nevím, ale myslím, že je pětimístný.

Kód je 1234. Včera jsem to zkoušel s novým telefonem. Adaptéry na telefony jsou fakt nesmysl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za rýchlu odpoveď. :specool:

Idem to hneď vyskúšať.

.

.

.

.

.

o 20min. neskôr.

Takže funguje to bez problémov. KÓD na párovanie je 1234

Trocha som si pokecal s autom musím si to ešte natrénovať.

Ďakujem páni za radu.

Spp.

Editováno: , autor: PeterSoftak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj kluci, potřeboval bych poradit...nevím jestli mám origo HF sadu nebo ne...pod sedačkou spolujezdce jsem žádnou ŘJ nenašel a telefon mi taky při zaplém BT nenašel žádné zařízení... :(

Z boku držáku je nápis ARAT... celek je přichycen dvěmi šroubky v přihrádce před spolujezdcem. Rád bych to zprovoznil,když to tam je,tak to nějak fungovat muselo :)

Přikládám pár fotek...

post-37211-1248864894_thumb.jpg post-37211-1248864878_thumb.jpg post-37211-1248864886_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, potřeboval bych poradit...nevím jestli mám origo HF sadu nebo ne...pod sedačkou spolujezdce jsem žádnou ŘJ nenašel a telefon mi taky při zaplém BT nenašel žádné zařízení... :(

Z boku držáku je nápis ARAT... celek je přichycen dvěmi šroubky v přihrádce před spolujezdcem. Rád bych to zprovoznil,když to tam je,tak to nějak fungovat muselo :)

Přikládám pár fotek...

post-37211-1248864894_thumb.jpg post-37211-1248864878_thumb.jpg post-37211-1248864886_thumb.jpg

Ahoj, Jiří,

toto nie je určite originál držiak na MT od Škoda. Originál vyzerá asi takto v ROOMSTEROVI post-25969-1249202602_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDravím, mam problém taky tak trochu t tomuto držáku. Jde mi to zda tam musí být aby chodilo BT HF ? Pokud ne, je přilepený nebo jsou pod ním nějaké díry v interiéru ? Jde mi to že ho chci sundat. Redukci na svoj model telefonu nemám, a nějak ani nechci, tak to chci sundat, ale bohužel nevím, zda mi tam nezbydou nějaké ohavnosti ve středovém panelu. Díky za radu.

Edit : Omlouvám se našel jsem to v jiném vlakně.

Editováno: , autor: nWy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...