Přejít na obsah

Adaptér k telefonu


Leny

Doporučené příspěvky

HF přes BT určitě pojede, to není problém. Po demontáži budeš muset určité koupit nový rámeček okolo rádia .... a taky novou lištu nad schránkou u spolujezdce ... je tam totiž jak na liště, tak na rámečku vykrojení právě pro držák. Takže ... z mého pohledu - já ho tam mám taky i s adaptérem na N6230i, který teď nevyužívám ... a než bych to vyndával, kupoval ty nové nesmysly, tak to tam raději nechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

V průběhu vývoje se dělaly nejdříve jednotky, které BT nepodporovaly a komunikovaly s telefonem pouze po vodičích z držáku telefonu (cradlu), poté se do jednotky implementovala BT komunikace a šlo kódováním zvolit, jaký typ se bude užívat.

Pokud jednotka podporuje již BT, tak telefon nemusí být v dosahu sedačky, ale cca do 5 m od auta :)

BT anténa je celkem potřebná, lze ale nahradit čímkoliv s podobným konektorem :)

Pokud je vlákno ještě aktivní a uživatel má ještě nějaký dotaz, tak sem s ním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tiež držiak, no tel mi komunikuje so sadou cez BT. Nakoľko v O2 nieje nejaké ideálne miesto, tak by som rá využil ten origo držiak na odkladanie telefónu, len to by musel existovať origo od škody univerzálny držiak äadaptér), ktorý by sa dal zacvaknúť na ten držiak.

Nemáte niekto skúsenosť s takýmto riešením???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tiež držiak, no tel mi komunikuje so sadou cez BT. Nakoľko v O2 nieje nejaké ideálne miesto, tak by som rá využil ten origo držiak na odkladanie telefónu, len to by musel existovať origo od škody univerzálny držiak äadaptér), ktorý by sa dal zacvaknúť na ten držiak.

Nemáte niekto skúsenosť s takýmto riešením???

Origo univerzál řešní určitě neexistuje :) Poslední typ je na E51 a iPhone, tím je vývoj ukončen :(

Každopádně na té destičce najdeš stále sepnuté napájení, které je spínano KL_15. Něco by dobastlit šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo univerzál řešní určitě neexistuje :) Poslední typ je na E51 a iPhone, tím je vývoj ukončen :(

Každopádně na té destičce najdeš stále sepnuté napájení, které je spínano KL_15. Něco by dobastlit šlo...

Aktívny adaptér určite nechcem lebo kým vymením auto, tak tých telefonov ešte vymením hodne.

Skúsim nájsť nejaký univerzálny držiak trebárs od NOKIE a ten tak nejak prilepím ale najistejšie samorezka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě takovej dotaz. Jinak mám tu ŘJ na konci s pismenem B tak to podporuje bluetooth??? Když si tedy pořídím tu anténu a nechám odblokovat HF na bluetooth tak by to měla šlapat? A vy co to máte jak to šlape? Přenáší to na maxidot seznam atd. nebo co to všechno umí? Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě takovej dotaz. Jinak mám tu ŘJ na konci s pismenem B tak to podporuje bluetooth??? Když si tedy pořídím tu anténu a nechám odblokovat HF na bluetooth tak by to měla šlapat? A vy co to máte jak to šlape? Přenáší to na maxidot seznam atd. nebo co to všechno umí? Díkes

Šlape to dobře,Seznamy to načítá,volaná čísla,přijatá,věechno,jen telefon začíná zvonit,na maxidotu svítí číslo,jméno a z reproduktorů se ozývá zvonění se zpožděním asi 20vteřin.Možná to dělá telefon,kdoví??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Může mi prosím někdo vysvětlit, proč když mam adapter na 6230i a ten telefon tam vložím tak to napíše nepodporované zařízení? A když chci vytočit číslo tak to jde pouze do reproduktoru v telefonu. Není to krapet divný? A třeba mi to vůbec nenačte telefonní seznam, jsou tam nějaký pomlčky.. Prostě zmatek, nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Dobrý den. Nechci zakládat nové téma a tady je to podobné. Pořídil sem si O II 1.9 TDI Classic r.v. 07 2005 ve které je pod sedačkou GSM II 5P0 862 335 se znakem BT (bez BT antény, konektor tam je) a vedle rádia originál držák pro adaptér telefonu. Mám i Nokii N97 s rSAP a chtěl bych to zprovoznit. Spárovat mi to nejde což jak sem se dočetl může být způsobeno nepřítomností antény + nenakódováním GSM II. Ale k otázce, pokud koupím anténu + nechám nakódovat GSM a spáruju telefon přes BT jak budu telefon ovládat? Odpověď že na pravé páčce pod volantem moje O II nesplňuje protože tam ta funkce není čili je to bez PP. Sem už starší ročník a nekupoval sem auto s veškerejma vymoženostma, ale trochu se mi zdá divný že by tam byla HF která se nedá použít. Možná se ale pletu a vyvedete mě omylu :help: Děkuji za každou případnou odpověď.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes mluvil s technikem ze škoda servisu v Jindřichově Hradci a ten pán mi připadal jako bych na něj mluvil řečí nějakého indiánského kmene i když sem mu vše popsal po selsku. Tak nevím jestli je to těžké pochopit nebo je chyba u mě, ale např. na poznámku že chybí anténa v GSM (a nejen na to) stále dokola omýlal že to musí fungovat :feve: Zkusím to tedy ještě jinde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

pokud mas origos skoda HF s drzakem na palubce, do ktereho se strka adapter na konkretni telefon, tak mas pod sedackou spolujezdce zepredu RJ. Je pod takovym malym kobercem pripevnenym 2 spuntiky. Koukni se tam.

Zdravím chcel by som sa spytat ta RJ je v kazdej octavii?? nemam ziadne pripojenie na telefon ani nic podobne len by som tam chce bluethoot sadu ak anoo mohli by ste mi poslat foto kde sa to nachadza presne?? lebo som preskumal cely priestor pod sedadlom a nicc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tohle tu v několika vláknech popsal ferda25

Ahoj, sežen někoho s Vagem a nastav:

u jednotky 77

zvol přizpůsobení:

channel 133 - 1 - hodnota: 1 aktivuje bluetooth

channel 134 - 0 - připojován telefonu: 0 - přes bluetooth, 1 - jen když je telefon v držáku

channel 135 - 1234 - bluetooth pin, nastavte si jiný

Pokud to ta jednotka umí tak když dáš na telefonu vyhledat tak se ti načte...i bez antény. musíš to mít jen blízko jednotky, protože ten dosah není bez antény nic moc - tj na sedadle spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den. Nechci zakládat nové téma a tady je to podobné. Pořídil sem si O II 1.9 TDI Classic r.v. 07 2005 ve které je pod sedačkou GSM II 5P0 862 335 se znakem BT (bez BT antény, konektor tam je) a vedle rádia originál držák pro adaptér telefonu. Mám i Nokii N97 s rSAP a chtěl bych to zprovoznit. Spárovat mi to nejde což jak sem se dočetl může být způsobeno nepřítomností antény + nenakódováním GSM II. Ale k otázce, pokud koupím anténu + nechám nakódovat GSM a spáruju telefon přes BT jak budu telefon ovládat? Odpověď že na pravé páčce pod volantem moje O II nesplňuje protože tam ta funkce není čili je to bez PP. Sem už starší ročník a nekupoval sem auto s veškerejma vymoženostma, ale trochu se mi zdá divný že by tam byla HF která se nedá použít. Možná se ale pletu a vyvedete mě omylu :help: Děkuji za každou případnou odpověď.

Já to teda nevím jistě,ale myslím,že pokud na ŘJ není A,B nebo C tak je to jen HF bez BT.Alespoň už se to tady řešilo a já to tak opravdu měl a na mé staré ŘJ byl taky znak BT.Co se týká ovládání,není asi jiná možnost než všechno ovládat přímo telefonem.Mám ovládání na volantu a listovat můžu přímo na volantu,páčkou,ale všechno jde i telefonem.Vlastně tohle ovládání používám nejčastěji když zrovna nemám ledvinku s telefonem v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...